Ramazan’da İkiye Katlanan İyilik Hareketi

Üniversite öğrencilerine ücretsiz yemek sunulmasını sağlayan Askıda Ne Var ile BKM Express arasında hayata geçirilen Ramazan Ayı’na özel “İki Katı İyilik” projesinde iyilik iki katına çıkıyor. Askıdanevar.com adresine girerek öğrenciler için BKM Express ödeme seçeneği ile askıya yemek bıraktığınızda, bıraktığınız menü sayısı kadar menüyü BKM Express de bırakıyor. Böylece iyiliğiniz ikiye katlanıyor.

Ramazan Ayı’nın son gününe kadar (14 Haziran 2018) sürecek olan bu kampanyayı değerlendirerek iyilik yapmak isteyen gönüllülerin, askidanevar.com adresinde ‘’Askıya Bırak’’ seçeneğinden ilerleyerek yemek ısmarlamak istedikleri şehri, restoranı, menü adedini seçerek ödeme işlemini BKM Express ile gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Askıya Kaç Menü Bırakabilirsiniz?

Üniversite öğrencileri için askıya dilediğiniz sayıda yemek bırakabilirsiniz. İsterseniz bir menü isterseniz yüzlerce. Ramazan’a özel bu iyilik hareketinin daha fazla öğrenciye dokunabilmesi için daha fazla kişinin bilgi sahibi olması gerekiyor.

2500 yemek ile sınırlı

Askıda Ne Var, BKM Express’in Ramazan ayına özel bu kampanyasını olabildiğince fazla kişiye duyurarak en az 5000 öğrencinin ücretsiz yemek alması için çalışıyor. Gönüllüleri de bu kampanyadan faydalanarak daha çok iyilik yapmaya davet ediyor.

Arkadaşlarınızla paylaşmakta fayda var

BKM Express iş birliği ile gerçekleşen “İki Katı İyilik Kampanyası” kapsamında her işlemde en fazla 5 menü ikiye katlanıyor. Yani öğrenciler için tek seferde 5’in menünün üstünde yemek bıraksanız da en fazla +5 menü BKM Express tarafından karşılanıyor.

O yüzden bu iyiliğe arkadaşlarınızı da dahil etmekte fayda var.

Yaptığınız İyilik Gizli Kalıyor

Askıda Ne Var ile öğrencilere yemek bıraktığınızda karşınıza çıkan en önemli özellik, yemeği bir öğrencinin aldığından emin olmanıza rağmen iyiliğinizin gizli kalması. Bu da şöyle gerçekleşiyor: Askıya bıraktığınız yemek askidanevar.com’da duyuruluyor. Bir öğrenci tarafından alındığında size SMS ve e-mail gönderiliyor. Gelen SMS ve e-mail’de yemeği alan öğrencinin sadece “adını” görebiliyor, soyadını göremiyorsunuz. Aynı şekilde yemeği alan kişi de sizin sadece “adınızı” görebiliyor, soyadınızı göremiyor.

Ayrıca, dileyen gönüllüler askıya yemek bırakırken üniversiteli dostlarına küçük bir not bırakabiliyor.

Daha Çok Katılım Daha Çok İyilik

Şu ana kadar yüzlerce öğrenci bu kampanya ile ücretsiz yemek aldı. Hedef en az 5000 kişi. 2500 yemek gönüllülerden, 2500 yemek BKM Express’ten.

Siz de askidanevar.com’u ziyaret ederek Ramazan ayında bu anlamlı harekete katılabilir ve üniversite öğrencilerine yemek ısmarlayabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaşarak da Katkıda Bulunabilirsiniz

“İki Katı İyilik” hareketinden arkadaşlarınızın da haberdar olmasını sağlayarak iyilik yapmalarına katkıda bulunabilir, iyiliği her yerde duyurabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap