Cat eye gözlük trendi nedir? Birbirinden güzel gözlük modelleri

Cat eye gözlük trendi nedir? Gözlükler de modaya ayak uyduruyor. ‘cat eye’ yani kedi gözü gözlük modelleri uzun zamandır hayatımızda yer edinmişti. Şimdi yeniden retro bir tarz ile karşımıza çıkıyor!  İşte sizler için en güzel cat eye gözlük modellerini derledik!

 

Cat eye gözlükler, birbirinden farklı ve güzel modelleriyle retro severlerce sıkça tercih edile bir parça olmaya devam ediyor. Farklı çerçeve renklerine sahip olan kedi gözü gözlükler sayesinde hem modaya uyup hem gözlerinizi dinlendirebilirsiniz.

 

Cat eye gözlükler, birbirinden farklı çerçevelere sahip olduğu gibi içinde bulunduğu renk kartelası sayesinde de gerçek bir stil parçasıdır. Özellikle renkli camlı modelleri bulunan cat eye gözlükler bağımlılık yapacak türden.
Bir çok genç ünlünün de tercih listesinde yer alan cat eye gözlükler özellikle Kendall Jenner, Gigi Hadid, Bella Hadid ve Hailey Baldwin tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Eğer sizlerde kedi gözü gözlük trendinin bir parçası haline gelmek istiyorsanız moda ikonlarına bile ilham olabilecek cat eye gözlük modelleri…

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap