Alternatif müziğin dikkat çeken isminden yeni şarkı!

Lara Di Lara “Su Ver Leylam” ile karşınızda! Alternatif müziğin ilgi çeken isimlerinden Lara Di Lara, 16 şarkılık “Hazineler İçindesin” albümünün ardından şimdi de “Su Ver Leylam” teklisi ile dinleyiciyle buluşuyor.

Konserlerinde büyük ilgi gören ve Sony Music etiketiyle yayınlanan bu yeniden yorumun sözü ve bestesi Bedir Çağlayan imzası taşıyor. Lara Di Lara’nın yumuşak vokali ve ilgi çeken müzikal alt yapısıyla yepyeni bir tat kattığı “Su Ver Leylam”ın düzenlemesi ise Lara Di Lara ve Burak Irmak’a ait.

Yaptığı her çalışmayla yeni bir lezzeti sunan sanatçı, bu anlamda alternatif müzikte farklı bir soluk olmaya devam ediyor. Türkiye’nin önemli mekanları ve festivallerinde sahne alan; Hollanda, Belçika, Almanya ve Avusturya’yı kapsayan Avrupa turnesinden sonra çıkardığı yeni teklisi “Su Ver Leylam” ve ardından gerçekleştireceği yeni projelerle de dikkatleri yine üzerine çekecek.

“Su Ver Leylam” bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşuyor.

Kimdir?

123 grubundan tanıdığımız Dilara Sakpınar’ın solo projesi olan Lara Di Lara, özellike söz ve müziği kendisine ait olan “Bencil” isimli şarkısı ise dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz aylarda Sony Müzik’ten çıkan “Hazineler İçindesin” albümü ile kariyerine emin adımlarla devam ediyor.

Lara Di Lara Cumhuriyet’e verdiği röportajda kendisini şöyle anlatıyor: “İsmim Dilara Sakpınar’dır ve Lara Di Lara 2015 yılından bu yana hayata geçirdiğim solo projem. “Oraya Doğru” isminde 6 parçadan oluşan bir albümüm, “Hayal” isminde bir single’ım ve yeni çıkan “Hazineler İçindesin” albümüm var. Genellikle kendi yazdığım parçalardan oluşur. Bunun dışında “123” ile 2009 yılından bu yana çalıp söylemekteyim. Toplamda 5 albümümüz var. “123” ile grupça hareket ediyor, parçaları beraber yazıyoruz. Ayrıca Levni ile beraber yıllardır üstüne çalıştığımız projemiz Alike Places var. Viyana temelli bir proje bu. İlk ep’miz “Room” iki hafta önce çıktı. Diğer projelerimde olduğu gibi tüm dijital platformlarda bulunabileceği gibi kaset olarak da temin edilebilir.”

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap