Mabel Matiz’den babasına şarkı: Babamı Beklerken

Mabel Matiz yeni albümündeki bir şarkıyı babası için yaptığını söyledi. Mabel Matiz, Maya albümünde yer alacak ve kendisi için özel olarak nitelendirdiği Babamı Beklerken şarkısını ilk defa seslendirdi. Mabel Matiz, uzun bir aradan sonra geçtiğimiz günlerde Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdi.

Yeni albüm Maya’dan şarkılar ilk defa Bostancı’da söylendi

Ya Bu İşler Ne teklisinin ardından kısa bir süre önce yayınladığı ve izlenmesi 100 milyonu geçen Öyle Kolaysa şarkısı ile 12 haftadır listelerin bir numarasında yer alan iddialı sanatçı, gece için özel olarak hazırladığı repertuvarında efsaneleşen şarkılarının yanı sıra hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu dördüncü stüdyo albümü Maya’dan Mükemmeli ve Babamı Beklerken isimli şarkıları ilk defa seslendirdi.

Mabel Matiz’in BGM sahnesi tropik ormana döndü

Konserde sanatçı, kendi şarkılarının yanı sıra sürpriz yaparak unutulmaz türkülerimizden Sarı Gelin,Odam Kireçtir, Yiğidim Aslanım’ı da seslendirdi, sahne performansının yanı sıra Anıl Can ve Yunus Karma’nın da dokunuşlarının bulunduğu ağaçlar ile dolu özel bir dekor yaratarak görsel bir şova imza attı.

Konser esnasında hayranlarından gelen sevgi seline karşı ”Bana çok iyi geliyorsunuz. Bostancı sahnesi büyülüdür. Bu özel gecede bu özel anı yaşadığımız için çok teşekkür ederim.” cümleleriyle duygularını dile getirdi.

Mabel Matiz’den babasına şarkı: ”Babamı Beklerken”

Mabel Matiz, Maya albümünde yer alacak ve kendisi için özel olarak nitelendirdiği Babamı Beklerken şarkısını söylemeden önce: ”Babam tır şoförüydü. Kardeşim Selim’le birlikte babamın dönüşünü beklerdik.Tırın kapı önüne yanaşma anı çok değerli bir kavuşmaydı bizim için. O anın bendeki hissi çok büyük ve onu hayatıma aslında ne kadar projekte ettiğimi fark ettim. Şarkı da biraz bununla ilgili. İnsanoğlu olarak hep bir kurtarıcı hep bir ışık bekliyoruz. Ama aslında o kurtarıcı da ışıkta o sevginin kaynağı da hepimizde var. Bunu itiraf etmek ve şarkıya dökmek bana çok iyi geldi. Umarım size de iyi gelir ” şeklinde duygularını ifade etti.

Konserlerine ara vermeden devam eden sanatçı, yeni albümü Maya’yı kısa bir zaman sonra müzikseveler ile buluşturacak olmanın heyecanı içerisinde.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap