Kim Kardashian, Kanye West neden boşandıklarını açıkladılar!

Kim Kardashian, boşanmak için dava açtığı Kanye West ile evliliklerinin bozulmasına dair bilinmeyenleri, Keeping Up With The Kardashians adlı programının son bölümünde izleyicileriyle paylaştı.

Reality show yıldızı Kim Kardashian 2014 şubatında evlendiği ve beraber dört çocuğu olan rap’çi Kanye West‘e şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açmıştı.

West, geçen yıl ABD başkanı olmak için şanssız bir girişimde bulundu. Bu dönemde çiftin ilişkilerinde sıkıntılar yaşadıkları haber olmuştu.

Independent Türkçe’nin haberine göre, Kardashian ailesinin reality TV şovunun Perşembe günü yayımlanan son bölümünde 40 yaşındaki Kim Kardashian, kendisi California’da, West’in ise Wyoming’deki bir çiftlikte yaşadığı sırada çiftin yaşadıkları olumsuzluklardan bahsetti.

Kim Kardashian
NEW YORK, NEW YORK – KASIM 06

Kim Kardashian şu açıklamaları yaptı:

“Kanye bir süredir Wyoming’de ve sosyal medyada birçok şey paylaşıyor. Bu biraz sinir bozucuydu, fakat kendinizi evde yaşananlardan ve internette olanlardan biraz ayırmanız gerekiyor.”

Kim, Wyoming’de eşine katılma ihtimaline dair telefonda konuşuyordu. Bu sırada haberciler onu görüntüledi.

Kardashian şunları söyledi:

“Yarın gitmek hoşuma gider, gelecek hafta gitmek de hoşuma gider, o ne zaman isterse. Oraya gidip ona destek olmak güzel. Ayrıca onunla vakit geçirmek hala hoşuma gidiyor. Ayrıca buna ihtiyacı olduğunu biliyorum.”

Kız kardeşi Kourtney “muhtemelen yolunu tek başına bulamayacağını” söylerken annesi Kris Jenner, Kim’in “zorlandığını” söylemişti.

Kim Kardashian, Kanye West
NEW YORK, NEW YORK – MAYIS 06:

Kamera önünde konuşan Kim, “Medyada herkesin Kanye’yle hayatıma dair bir şeyler gördüğü bir sır değil. Fakat Kanye’yle benim aramdaki mevzular hakkında konuşmama konusunda gerçekten hep saygılı davrandım” dedi.

“Demek istediğim, sizler bunları Twitter’da açıkça görüyorsunuz. Ama gerçekten de burada yine bunun hakkında konuşmamayı seçeceğim” diyen Kardashian, sık sık eşinin yazacağı Twitter başlıklarından bahsediyordu. West birinde Kim’in annesi Kris’ten “Kris Jong-Un” diye bahsetmişti.

Ayrıca, şu anda silinmiş olan paylaşım dizisinde eşinden boşanmak için uğraştığını iddia etti.

Keeping Up With The Kardashians 2007’de başladı. Dizinin mevcut 20. sezonunun, ailenin çekeceği son sezon olacağı konuşuluyor.

Aileye tüm merak edilenleri sizler için paylaşmaya devam edeceğiz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap