British Shorthair Sahiplenme İlanları

british shorthair sahiplendirme ilanlari

Birçok insanın hayalinde evinde kedi kopek beslemek vardır. Hayvanlardan aldığımız pozitif enerji göz ardı edilemez derecede büyük. Bu gün sizlere bu pozitif enerjinin tatlılık, zeka ve asaletle harmanlanan güzel bir örneğini tanıyacağız. Bu dostumuz british shorthair.

Kedi cinslerinden belki de en çok sevilen ve ilgi gören british shorthair Buyuk Britanya kökenli bir dostumuz. Yaygın olarak ”British Blue” renginde karsımıza çıkan bu arkadaşımızın gözleri de genellikle bakır rengidir. Bunun yanında iri ve yuvarlak gözlere sahip olan dostumuz kilolu ve yumuşacık bir görüntüye sahiptir. Tatlılığı yanı sıra kaslı vücuduyla da gücü ve asaleti sonuna kadar bize gösterir.

British Shorthair Nasıl Beslenir?

Bu tatlı dostumuz diğer kedi cinsleri diyetleriyle beslenir. Diğer dostlarımıza göre biraz yavaş gelişirler. Bunun yanında dikkat etmemiz gereken bir diğer konu yapısı dolayısıyla fazla kilo alabilir. 3 ile 5 yaş arası erişkinliğe ulaşan dostumuz biraz tembeldir. Bu yüzden egzersiz ve diyetlerine dikkat etmemiz gerekir. Anlattığımız ve daha bir sürü anlatamadığımız özellikleriyle hayvan severler in kalbini kazanan bu ufaklık herkesin arkadaşı olacak kadar sadık ve dost canlıdır. İnsanlar böyle bir dosta sahip olmak istiyor. Ama bunun doğru adresinin neresi olduğu hakkında pek bilgiye sahip değiller. Bu yazımızda bu tatlı dostumuza daha kolay ve güvenilir şekilde nasıl ulaşacağımızı öğreneceğiz.

Satılık British Shorthair Nerde Bulurum?

Hayvan severler bu dosta sahip olmak için araştırma yapıp duruyor. Peki satılık british shorthair nereden bulabiliriz? Bütün hayvan severler in en çok kafasına takılan konu sahipleneceği hayvanın aşıları ve beslenmesi petyasam.com bize bütün hizmetleri sunuyor sevdiğimiz ve dost edinmek istediğimiz bu tatlı canlıları bizimle buluşturuyor. Bütün aşıları yapılmış sağlıklı canlıları tamda değerinde bize sunuyor. Eğer sizde bu tatlı dostumuzu arkadaş edinmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen petyasam.com sitesine girip sizi kendine aşık edecek dostlarımıza ulaşabilirsiniz. Daha sonra yapacağınız şey o yumuşak tüyleri okşamak onunla konuşmak ve ardı gelmeyen oyunlar oynamak. Şimdiden mutlu günler diliyoruz. Aman dikkat aşık olabilir ve diğer her şeyi bir kenara bırakabilirsiniz. Sevgiyle ve dostlukla kalın.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap