Botanik Tasarımlarla Evinizi Süslemenin Harika Yolları

Botanik baskılar, duvar kaplamalarından tekstile ve tabak eşyalarına kadar her şeyde görünerek, son zamanlarda daha popüler hale geldi. Bu yüzden bugün, botanik tasarımlarla evinize dahil etmenin birçok farklı yolunu paylaşıyoruz. İşte botanik tasarımlarla evinize hava katacak harika fikirler;

Botanik Duvar Kağıdı

Bu günlerde çok popüler olan botanik baskı trendinin cesur bir örneğiyle başlayalım. Bu desenli duvar kağıdı, ışıkla dolu bir banyonun duvarlarını kaplayarak sizi doğrudan adalara götüren güzel bir tropikal hava yansıtır.

Botanik Tekstiller

Tekstiller, botanik baskıları dekorunuza dahil etmenin bir başka harika yoludur. Renkli masa örtüsü, masanıza harika bir renk katacaktır.

Muz Yaprağı Yastıklar

Yatak odanıza botanik bir hava katmak muz yaprağı motifli birkaç kırlent eklemeyi deneyebilirsiniz.

Çerçeveli Yapraklar

Duvara asmak veya rafınıza yerleştirmek için gerçek yaprakları çerçevelemeyi de düşünebilirsiniz. Bu, ev bitkileri bakımı olmadan evinize bitki yaşamı hissi vermenin harika bir yoludur.

Botanik Çelenk

Bu sevimli raf ünitesi, tabak takımı ve mutfak eşyaları ve süs olarak asılı yaprak diyagramları olan güzel bir botanik çelenk içerir. Yabani bir çiçek aranjmanı, çelenk üzerindeki yeşillikleri yansıtır.

Botanik Posterler

Bu yapraklı görünümün maksimum etkisi için, hem gerçek yeşilliği hem de duvarlardaki botanik posterleri birleştirmeyi deneyin. Bu posterler dramatik bir görsel etkisi yaratacaktır.

Muz Yaprağı Masa Örtüsü

Bu yeşil yapraklı masa örtüsü, davetkar masa manzarası için güzel bir temel oluşturur. Altın çerçeveli tabaklar ve gümüş eşyalar, eğlenceli yaprak baskısına biraz zarafet katıyor.

Tropikal Yaprak Tepsiler

Bu benzersiz tepsiler, güzel uzun palmiye yaprakları şeklindedir ve küçük tabak yemeklerini veya güzel sanat eserlerini sergilemek için mükemmeldir. Dekoratif veya fonksiyonel bir şekilde kullanılabilirler.

Yaprak Kilimler

Botanik trendi daha modern bir şekilde ele almak için, yaprak şeklindeki kilimlerle süslemeyi deneyin. Bu renkli, modern kilimler eve harika bir dokunuş katacaktır.

Botanik Resim

Duvarlarınız için sanat eseri arıyorsanız, neden bir taşla iki kuşu vurmak için botanik temalı bir parça bulmaya çalışmıyorsunuz? Büyük ölçekli tablo ve parlak renkleri sayesinde güzel bir görünüme sahiptir.

Yaprak Baskılı Perdeler

Yaprak baskılı perdeler, trendi evinize dahil etmenin bir başka harika yoludur. Tropik bir cennette yaşıyormuş gibi hissettirecek! Ve bu perdeler, yatak odasına yer alan ahşap eşyalarla iyi bir uyum sağlar.

Teraryumlar

Teraryumlar, evinize biraz botanik yaşam eklemenin bir başka harika yoludur. Toprak ve bitkileri içeren kapalı bir cam kaptır. Bir kavanozun içinde yeşil bir dünya yaratarak bahçenizi içeri getirin. Bitkilerinizi seçin, dikkatlice düzenleyin ve arkanıza yaslanın ve teraryumunuzun keyfini koltuğunuzun rahatlığında çıkarın.

Botanik tasarımlarla

Yaprak Tabak Seti

Güzel bir yaprak tabak seti, tatlı renkleri ve organik şekilleriyle evinizde botanik bir hava katabilirsiniz.

Palmiye Yaprak Battaniye

Bu palmiye yaprak battaniyesi, evinize ciddi bir botanik stil katmanın başka bir harika yoludur. Bir düşünün… soğukken kendinizi yapraklara sarabilirsiniz ya da dekoratif bir çekicilik katmak için kanepenin ucuna yerleştirebilirsiniz.

Modern Yaprak Saati

Bu modern saat, duvarınızda muhteşem duracaktır. Saat içerisinde yaprak desenleri ile botanik tasarımı yansıtabilirsiniz. Yatak odanızın veya salonunuzun harika bir aksesuar parçası olacaktır.

Botanik Balonlar

Botanik balonlar, partilerde veya doğum günlerinde botanik bir tasarım yaratmak isteyen kişiler için harika bir süsleme olacaktır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap