Medikal Cilt Bakımını Vichy ile Evinize Taşıyın !

80 yılı aşan tecrübesiyle dermokozmetik markaları arasında seçkin bir yer edinmiş Vichy markası cilt ve saç bakımı ürünleri ile bir çok endişeye cevap olmaktadır. Başarısını klinik çalışmaları ile kanıtlayan Vichy ürün içeriğinde termal su gücünden de yararlanarak formülünü güçlendirmektedir. Kuru , hassas , karma ve yağlı gibi her cilt tipine yönelik ürün gamı bulunan Vichy markası aynı zamanda anti aging bakım serileri ile de cildin geleceğine yatırım yapıyor.

Özellikle Dercos serisiyle güçlenen saç bakım grubu da tüm saç ve saç derisi problemleri için ideal niteliktedir.

Vichy ile Cildinizdeki Işıltıyı Ortaya Çıkartın !

Dünyaca ünlü dermokozmetik markaları arasında yer alan Vichy her cilt problemine uygun bakım serileri geliştirmiştir. Bu anlamda sağlıklı ve güzel bir cilt için cilt tipi doğru şekilde belirlenip uygun ürün tercih edilmelidir. Dermatologlarında tavsiye ettiği Vichy cilt bakım serilerinin başlıcalarını birlikte inceleyelim.

Markanın en çok tercih edilen serilerinden biri olan Vichy Neovadiol olgun ciltler için geliştirilmiş hormonel yaşlanma karşıtı bakım serisi ciltteki yerleşmiş çizgi , kırışıklık ve elastikiyet kaybı problemlerini gidermeye yardımcı oluyor. Cilde daha genç ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Her cildin en büyük ihtiyacı nemdir. Vichy Aqualia Thermal serisi bu ihtiyaca içeriğindeki mineral su özleri ile cevap veriyor. Nemsiz kalan cilt kurumuş toprak gibi yapısal bütünlüğünü zamanla kaybeder. Bu sebeple cilt tipi ve yapısı her ne olursa olsun günlük olarak nem seviyesi korunmalıdır.

Bunun içinde Vichy Aqualia Thermal serisinden cilt yapınıza uygun ürünü tercih ederek cildinizdeki nemsizliğe son verebilirsiniz.

Saçlarınız Vichy ile Artık Daha Güçlü !

Çevresel faktörler, saç boyaları, ısı etkisi ve şekillendiriciler saçların doğal yapısını bozarak zamanla sağlıklı görünmesini engelleyebiliyor. Bununla birlikte stres , mevsim geçişleri , medikal ilaç kullanımı gibi faktörler de saçın dökülmesine sebep oluyor. Vichy Dercos saç bakım serisi tüm bu problemlere karşı savaşmayı hedefliyor.

Saç temizliği ve onarım  alanında güçlendirilmiş formülleri ile Vichy şampuan grubu oldukça tercih ediliyor. Sizde ihtiyaç duyduğunuz Vichy saç bakım ürünlerine https://www.dermokozmetika.com.tr/vichy-dercos sayfamızı ziyaret ederek  sahip olabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap