Cool ve Başarılı: Victoria Beckham

Öyle biri düşünün ki Moda tasarımcısı, model, iş kadını ve şarkıcı olsun. Ayrıca Yaptığı tüm mesleklerin yanı sırada da Harika bir anne olduğunu da unutmayalım. Aklınıza gelen ilk isim sizin de Victoria Beckham olmadı mı?

İngiliz güzel Victoria Caroline Beckham 17 Nisan 1974 doğumlu. Kariyerine birçok meslek sığdırabilen Beckham ilk olarak şarkıcı olarak onu dünyaya tanıtma şansı yaratan ‘Spice Girls’ grubuna girer.

Müzik alanında yeterince kendini kanıtlayan Victoria Beckham Moda dünyasına el atar ve Dolce Gabbana ve Roberto Cavalli gibi birçok ünlü marka için podyuma çıkar. İlerleyen zamanlarda ise güzel model Moda tasarım işine yönelmek istediğini fark eder ve ilk olarak Rock and Republic markasına ağırlığı jean olan bir kapsül koleksiyon tasarlar.

Hayatının bir diğer dönüm noktası olan eşi, şuan model olan eski futbolcu David Beckham ile tanışması 1997 de olur. Yıllardır süren ve saygı ve sevgi içinde evliliklerini sürdüren bu çift özel hayatlarını olabildiğince kapalı yaşamaya çalışıyor. Bu arada dünya magazincilerinin yakın mercekle incelediği bu çiftin 4 çocukları var.

Peki, hem evliliği hem de Kariyeri ile inanılmaz başarılar elde etmiş güzel ve başarılı Victoria Beckham’ın günlük stiline bakmaya ne dersiniz?

Günlük stilinde neredeyse her an sadeliği ve minimalliği seçen Victoria Beckham renk tonlarında tercihini ise genellikle siyah, lacivert ve yeşil olarak yapıyor.

Zarif duruşunu ön plana çıkaracak midi etekler ile sokak stilinde de şıklığını konuşturmasını oldukça iyi biliyor.


Victoria Beckham’ın gündüz veya gece kullanmaktan vazgeçmeyeceği en önemli parçalardan biri ise boğazlı kazakları. Bu kazakları oldukça güzel kullanarak ister spor bir görünüm isterse daha sofistike bir görünüm elde edebiliyor.

Başarılı bir iş kadını olarak yoğun bir hayat temposuna sahip olsa da şıklığından hiç bir zaman ödün vermeyen Beckham ciddi bir stillinin aksine aslında kot pantolonları stilinde oldukça sık kullanıyor.

Minimal stilini son dönemin en popüler rengi beyaz ile taçlandırmayı seven Beckham birçok kez tek renk kombin uygulayıp beyaz rengi oldukça güzel taşımıştı.

Özel davet ve geceler de ise sade ve minimal tarzını kaybetmeden genellikle kendi tasarımı olan ceket ve pantolon takımları giyiyor.

Victoria Beckham denildiğinde akla gelen ilk aksesuar tabi ki büyük çerçeveli gözlüklerdir. Beckham’ın imzası niteliğinde olan bu gözlüklerin dışında ise topuklu bot ve çizmeler onun bir diğer favorisi.

Bu yazımızda oldukça başarılı, güzel ve azimli bir kadını hayatını ve günlük stilini inceledik. Birçok kadına ilham olmuş ve tasarladığı tasarımlar ile hem modern hem de rahatlığı bir arada kullanabileceğimiz parçalar tasarladığı için ona çok teşekkür ederiz. Victoria Beckham’ın yoğun tempolu hayatı nasıl geçiyor daha detaylı görmek isterseniz instagram adresini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/victoriabeckham/

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap