İşte annelerinizi tek tuşla rahatlatmanın yolu!

‘Anne vardım ben’ tuşu anneler için özel! Renault’dan endişeli anneler tek tuşla ‘anne vardım ben’ mesajı!  Renault’nun sınırlı sayıdaki Clio’lardaki “Anne Vardım Ben” Teknolojisi; bir buton aracılığıyla annenize vardığınıza ilişkin mesaj gitmesini sağlıyor.

Anneler Günü yaklaşırken markalardan da anneleri düşünen çalışmalar gelmeye başlıyor. Örneğin Renault’nun yoldaki çocuklarını merak eden anneler için geliştirdiği özel Anne Vardım Ben (AVB) Teknolojisi. “Varınca çaldır” derdine son veren bu özellik sayesinde meraklı annelerin içleri rahatlıyor, unutkan çocukların da işi kolaylaşıyor.

Renault’nun yurt dışındaki Mum Button uygulamasını temel alan “Anne Vardım Ben” butonu, sınırlı üretim Renault Clio’larda yer alıyor. Telefonunuzla eşlenen uygulama aracılığıyla bir yerden bir yere vardığınızda butona basmanız yeterli oluyor. Anında annenize “Vardım ben” mesajı gidiyor.

anne vardım ben
anne vardım ben

AVB’yi Tanıtan Reklam Filmi

Uygulamayı duyuran reklam filmi de eğlenceli… Her başımız sıkıştığında yardımımıza koşan, aklımıza takılan her soruya yanıt arayan annelerimizi konu alan filmde; çocuklar aşk acısında, yemek tarifi ararken, bir şeyi bir türlü bulamazken, karar veremediklerinde… Hep annelerine koşuyor. Bunu da farazi bir düğmeye basarak yapıyorlar. Renault da o düğmeyi alıyor, gerçekten anneye ulaşan gerçek bir butona çevirerek otomobillerine yerleştiriyor.

Sosyal medyada #annevardımben etiketiyle desteklenen kampanya, pek çoğumuza oldukça tanıdık gelecek bir iç görüye odaklanıyor. Kampanyanın küresel bir kampanya olması da anne evhamının evrensel bir şey olduğunu ortaya koyuyor. Renault Türkiye’nin AVB için hazırladığı mikro site de konu hakkında daha detaylı bilgi içeriyor.

anne vardım ben
anne vardım ben

Nasıl çalışır?

  • ANNE VARDIM BEN butonu Renault Clio’nun ön konsoluna yerleştiriliyor.
  • “Mum Button” mobil uygulaması indirilip çalıştırılıyor.
  • Anne telefon numarası seçiliyor
  • Varınca anneye gönderilecek mesaj belirleniyor.
  • Gidilecek yere varıldığında anne vardım ben butonuna basılıyor.
  • Tek tuşla anne içi rahatlatmanın mutluluğu yaşanıyor.

#annevardımben

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap