Birinin Sizinle Flört Etmek İstediğini Nasıl Anlarsınız?

Flört Etmek

Flört Etmek: Sizinle Flört Eden Birisini Anlamanın Yolları

Flört etmek nedir nasıl anlaşılır? Flört etmek karşı cinsle duygusal ilişki kurarak gerçekleştirilen bedensel ve fikirsel bütünlüklerin tamamıdır aslında. Flört etmek hiç kuşkusuz ilişkinin en güzel, en tatlı, en masum evreleridir.Fakat çoğumuz karşı tarafın ne hissettiğini anlamıyoruz ve ‘şimdi biz neyiz?’ sorusunu kendimize sorup sorup duruyoruz Günümüzde pek çok kişi, karşı tarafın beğenisinde ya da ilgisinde olup olmadığını merak ediyor. Belki de bir kısmımız karşı tarafı yanlış anlıyor, emin olamadığı içinse yersiz umutlara kapılıyor. Günümüzde bu durumu anlamak için yazılı mesajlar üzerinde karşı tarafı anlamaya çalışıp kendimizce analizler yapıyoruz. Aslında bu boş vakit harcadığımız bir yol. Çünkü beden dili üzerine yapılan çalışmalar sonucu bu durumun beden diliyle kolayca anlaşıldığı gösteriliyor. Uzmanlar 30 dakikalık bir kahve içme buluşmasında karşı tarafın tahmini 800 sözsüz sinyal gönderdiğini belirtti. Artık Papatyalara seviyor sevmiyor diye sormayı bırakın. Bir erkeğin sizinle ilgilendiğini ve sizden hoşlandığından emin olamıyorsanız işte size yardımcı olacak belirtiler!

Farkedilir Değişiklikler

flört etmek
flört etmek

İş yerinde ya da farklı bir yerde karşı tarafın etrafında olduğunuzda farklı davranıyorlar, hareketleri değişiyorsa dikkat edin. Daha fazla gülüyor, daha fazla konuşuyorsa ilgisinde siz varsınız demektir.

Size Küçük Yollarda Dokunurlar

flört etmek
flört etmek

Masada duran bardağı alırken, konuşurken kolunuzu tutuyor ya da yürürken yanlışlıkla gibi gözüken durumlarda size dokunmaya çalışıyorsa kesinlikle sizinle ilgileniyordur.

Göz Teması Kuruyorsa

flört etmek
flört etmek

Bakışlarımız bizi karşı taraf için ele verir. Size baktığında göz bebekleri büyümüşse ilgi duyduğunu söyleyebiliriz. Sizinle ilgilenen biri, göz temasını normalden daha uzun tutacak ve gülümseyecektir.

Çok Rahat Görünüyorlarsa

flört etmek
flört etmek

Ruhsal danışman Davida Rappaport, etrafta her zaman rahat ve sakin bir tavır alan  birinin size ilgili olabileceğini söylüyor. Bu tavrı sergileyen kişi rahat hissediyordur ama aynı zamanda da sizin varlığınızdan zevk aldığını gösteren kesin bir işarettir.


Zayıf Yönlerini Gösteriyorsa

flört etmek
flört etmek

Flört etmenin en olgun yolu olmasa da karşı taraf zayıf yönlerini size gösteriyorlarsa sizinle flört etmek istediğini belli ediyor. İlişki uzmanı Lisa Concepcion şöyle diyor: Biri zayıflıklarını işaret ettiğinde, onun gücünüze ışık tutmanızı bekler ve bağ kurmanızı bu şekilde ister.

Her Zaman Şakalarınıza Gülüyorsa

flört etmek
flört etmek

Bu durum basit bir şey gibi görünüyor olabilir. Söylediğiniz şeylere ve yaptığınız esprilere komik olmasa bile gülüyorsa bingo! Sizden hoşlandığı sinyallerini veriyor demektir.

 

 Tekrarlamak

flört etmek
flört etmek

Çoğu durumlarda hoşlandığımız kişinin hareketlerini farkında olmadan taklit ederiz. Yaptığınız el hareketlerini tekrarlıyor, sizin konuşma temponuza ayak uydurarak konuşuyor ve gülüyorsa sizden hoşlanıyor demektir.


Yakınınıza Hareket Ederse

flört etmek
flört etmek

Kalabalık bir ortamda size en yakın yere oturuyorsa flört etmeye hazır olduklarının iyi bir işaretidir.

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap