TÜRKLER NEDEN MIAMI’ ye YATIRIM YAPIYOR ?

Miami, dünyada hemen her ülkeden insanın, yaşam ya da yatırım gibi farklı amaçlarla, ilgi duyduğu bir şehirdir.

Birçok uluslararası firmanın merkezinin bulunduğu bir ticaret merkezine ve aynı zamanda moda endüstrisinin, kendisine yeni merkez üssü olarak belirlediği bir şehre dönüşmüştür.

Tüm ticari anlamdaki atılımların yanı sıra, eğlence hayatının nabzının attığı, üst sınıf restoranların, harika plajların, Art Basel sanat ve müzik festivallerinin, lüks yat meraklıları için boat showların olduğu, Lincoln Road, Ocean Drive gibi dünyaca bilinen merkezleri ve sosyal yaşam çeşitliliği ile dünyanın en yaşanılası şehirlerindendir.  Güney Plajı’nın kuzeyine ve son sekiz yılda Miami Şehir Merkezine eklenen 23.000 condo (konut) ile son zamanlarda gelişimi hızla devam eden Miami, yatırımcılar için giderek daha da çekici hale gelmektedir.

Tüm bu nedenler, yaşamak ya da çok karlı bir gayrimenkul yatırımı anlamında, Miami’yi tercih sıralamasında ilk sıraya taşımaktadır.

TÜRKLER NEDEN MIAMI’ ye YATIRIM YAPIYOR ?

Özetlemek gerekirse ,

  1. Birçok bölgeyle kıyaslandığında çok daha düşük metrekare fiyatları
  2. Düşük yıllık faiz oranları ve 30 yıla varan uzun vadeli mortgage ödemeleri
  3. Gayrimenkul değer artışının ABD doları bazında, yüksek ve sürekli olması
  4. Dünyanın en büyük Cruise limanı olması ve yılda yaklaşık 14 milyon turist ziyareti sebebiyle canlı ekonomisi
  5. Panama kanalının genişletilmesinden sonra tüm yük gemilerinin 1. uğrak merkezi olması sebebiyle Amerika’nın güney giriş kapısı olarak adlandırılması
  6. Türklerin yoğun ilgisinden dolayı, Türk Başkonsolosluğu’nun açılması
  7. İstanbul’dan Miami’ye her gün direk uçuş kolaylığı
  8. Geniş sağlık hizmet ve imkanları

v.b. gibi nedenler Türklerin Miami’yi tercih etmesin başlıca nedenleridir.

TÜRKLER NEDEN MIAMI YATIRIMLARI İÇİN SPERO’YU TERCİH EDİYOR?

Spero Gayrimenkul, Türkiye ‘nin 60 yıllık geçmişiyle en önemli turizm ve madencilik şirketlerinden Akçelik A.Ş. ile, Amerika’nın önde gelen yatırım şirketi LBDR Group ortalığında yaratılmış olan Spero Group’un iştiraklerinden biridir.

Sürdürülebilir döviz bazında gelir ve müşteri memnuniyeti mottosu ile yola çıkan Spero, hizmet verdiği sektörün kurumsallaşması konusundaki ilk örneği ve güvenli yatırımların adresidir.

Spero, gayrimenkul edindirme  ve satış sonrası standart hizmetlerin ötesine geçerek,  her ayrıntısı düşünülerek oluşturulmuş 360 derece hizmet paketleri ile, yatırımcıları için gerçek bir asistan konumundadır.

Spero, “döviz bazında en iyi getiri ve değer artışını sağlayacak” olan tüm projelerini, yerinde inceleme-değerlendirme sonrasında, yatırımcıları adına en avantajlı anlaşmaları imzaladıktan sonra portföyüne katmıştır. Spero, 300.000 USD’den başlayan fiyatlardaki gayrimenkullere, en uygun faiz oranlarıyla yapacağınız 30 yıllık mortgage ödemeleri ile sahip olabilmenizi sağlamakta, size ve ailenize ister yatırım, ister yaşama amaçlı en doğru projeleri sunmaktadır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap