Bu anne yanı beşiği ile bebeğiniz mışıl mışıl bir uyku çekebilir!

Tasarladığı birbirinden spesifik bebek, çocuk ve genç odalarıyla ebeveynlerin vazgeçilmezi olan Çilek, anne kucağı kadar sıcak ve yumuşak anne yanı beşiğiyle bebeklerin geceleri mışıl mışıl uyumasını sağlıyor. Bebeklerin huzurla uykuya dalacağı her yere rahatlıkla taşınabilen beşik ile Çilek, annelerden tam not alıyor.

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan Çilek, bebeklerin ilk 0-6 ay yaş döneminde kullanılmak üzere tasarladığı anne yanı beşiğiyle herkesin gözdesi olmaya devam ediyor.

Anne sıcaklığıyla mışıl mışıl uyusun diye

Anne kucağı kadar korunaklı ve sıcak yatak yanı beşik ile Çilek, minik bedenlerin geceleri mışıl mışıl uyumalarına olanak sağlıyor. Bebeklerin huzurla uykuya dalacağı her yere rahatlıkla taşınabilen beşiğin en önemli özelliği ise ebeveynlerin yatağının yanına monte edilebiliyor olması.

Çilek anne yanı beşik, annelerin lohusalık, bebeklerin ise dünyaya yeni yeni alıştıkları bu özel dönemde birbirlerine daha yakın olsunlar ve her an ten teması kurabilsinler diye özel olarak tasarlandı. Her türlü karyolaya monte edilebilen ve yükseklik ayarı yapılabilen anne yanı beşik, kullanım süresi bittikten sonra oturma ünitesi olarak da kullanılabiliyor.

Çilek anne yanı beşik ile birlikte 1 adet yatak örtüsü, lastikli çarşaf, yastık ve başucunu çevreleyen bir adet koruma da hediye olarak veriliyor.

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap