Bilinçaltı programlama nedir? Bilinçaltı neden var?

Bilinçaltı programlama nedir?

Bilinçaltı nedir? Bilinçaltı neden var? Bilinçaltımız hayatımızı nasıl etkiler? Bilinçaltını nasıl yeniden programlarız? Bilinçaltını kendi kendimize değiştirebilir miyiz?

Bilinçaltı nedir? Neden var?

Bilinçaltı, yaşamımızı idame ettirmek için ihtiyaç duyduğumuz bilgilerin kayıtlı olduğu yerdir. Bilinçaltımız, iyi mi yoksa kötü mü olduğunu sorgulamadan bu bilgileri kabul eder, kayıt eder.  Özel bir çaba sarf etmeden, otomatik olarak bilinçaltında kayıtlı olan bilgilere uygun davranabilir ve hissedebiliriz.

Bilinçaltındaki kayıtlı bilgilere, bilinçaltı programlar diyebiliriz. Çoğu zaman bilinçaltındaki programlara göre davranır ve hissederiz. Çoğu zaman da bilinçaltındaki programlara göre karar verir, hayatımızı şekillendiririz.

Bilinçli zihnimizin bizim üzerimizdeki etkinliği %10 iken, bilinçaltımızın etkinliği %90 olabilmektedir. Bilinçli zihnimizle düşündüklerimiz, bilinçaltımızdaki programlarla uyuşmuyorsa genellikle bilinçaltımız kazanır ve farkında olmadan bilinçaltımızdaki programlara göre yaşayabiliiriz.

Bilinçli zihnimizle bilinçaltından gelen dürtüleri, olumsuz düşünce ve duyguları sürekli kontrol altında tutmak mümkün olmayabilir. Bu sebeple bilinçaltınızdaki sizi olumsuz etkileyen bu programları keşfedip, bilinçli zihninizdekilerle uyumlu ve olumlu hale dönüştürmek uygundur.

Bilinçaltı programlama teknikleri
Bilinçaltı nedir? Bilinçaltı neden var? Bilinçaltımız hayatımızı nasıl etkiler? Bilinçaltını nasıl yeniden programlarız? Bilinçaltını kendi kendimize değiştirebilir miyiz?

Bilinçaltı programlar nasıl oluşur? Bilinçaltımız hayatımızı nasıl etkiler?

Beynimiz, anne karnından itibaren yaşamımızın ilk yıllarında, yani çocukluk döneminde ihtiyacımız olan bilgileri kaydetmeye açıktır. Çocukluk dönemi bittiğinde ihtiyacı olan bilgi ve duyguları öğrenmiş olan beyin, hayata atıldığında bu bilgileri kullanabilir.

Çocukluğumuzda duyduklarımız, gördüklerimiz ve yaşadıklarımız, bilinçaltı programların temel kaynağıdır. Kendimizi, hayatımızı ve ilişkilerimizi şekillendiren bilinçaltı programların temeli 0-6 yaş aralığında atılır.

Bunu sağlayan, beynin 0-2 yaş aralığında çoğunlukla ‘’delta’’  frekansında, 2-6 yaş aralığında çoğunlukla ‘’theta’’ frekansında bulunmasıdır. ‘’Delta’’ ve ‘’theta ‘’ frekanslarındayken, bilinçaltına bilgilerin kayıt edilmesi için zihin çok açıktır.

Örneğin:

Çocukken annesi tarafından dövülen birinin bilinçaltında, ‘’sevgi acı verir’’ veya ‘’sevgi şiddet getirebillir’’ bilgisi bulunabilir. Bu bilgi, ileride acı çekeceğinden korkarak sevgiden kaçmasına veya sevgi ve şiddet arasındaki farka dair algısının zayıf olmasına sebep olabilir.

Eğer çocuk annesi onu dövdüğünde, odasına kapanma davranışında bulunduysa, yaşamında acı çektiğinde hep kendi içine kapanma davranışı sergileyebilir. Annesi onu dövdüğünde odasına kapanan çocuk bu esnada keyif alabileceği şeylerle ilgilendiyse, yaşamında keyif aldığı şeyler yapmak için acı çekmeye ve içine kapanmaya ihtiyaç duyabilir.

Bilinçaltı programlarımız öğrenilmiş bilgilere göre yaşamamızı sağlar. Eğer bu bilgiler bize kolaylık ve neşe getirmiyorsa bilinçaltımızı yeniden programlamanız uygundur.

Bilinçaltı programlar genetik olarak aktarılabilir mi? Bilinçaltı programlar toplumsal inançlardan etkilenir mi? Herhangi bir bilinçaltı programın olup olmadığı test edilebilir mi?

Kesinlikle ‘’evet’’. Bilinçaltı programlarımızın içinde ailemizden ve atalarımızdan gelen genetik aktarımlar olabilir. Toplumsal inanç ve yargılar, bizim bilinçaltımızda kayıtlı olabilir. Aynı aileden dahi olsa her birey kendine has genetik ve toplumsal bilinçten gelen bilgileri bilinçaltında tutuyor olabilir.

Aileden, atalardan veya toplumdan aktarılan bilinçaltı programları, tespit edilebilir. Bilinçaltında bulunan bilgiler düşünce formlarıdır. Her düşünce formu, bu düşünceyle ilgili bir durumla karşılaşıldığında fark edilebilir ve yarattığı duygulardan hissedilebilir.

Bilinçaltı programlar, herkesin evde dahi yapılabileceği basit bir test ile tespit edilebilir. Bu teste ‘’kas testi’’ denmektedir. Sinir sistemimizin kas sistemimizle bağlantılı olmasından faydalanan bir testtir. Kas testi ile merak edilen programların, bilinçaltında yer alıp yer almadığı yüksek bir doğruluk oranı ile tespit edilebilir.

Peki bilinçaltı programlar nasıl tespit edilip, nasıl düzeltilebilir? Gelin bakalım…
Peki bilinçaltı programlar nasıl tespit edilip, nasıl düzeltilebilir? Gelin bakalım…

Bilinçaltı programlar nasıl tespit edilebilir? Bilinçaltını nasıl yeniden programlarız?

Bilinçaltını yeniden programladığını söyleyen birçok yöntem bulunmaktadır. Kişisel gelişim teknikleri, nefes çalışmaları, olumlamalar, zikirler, ses çalışmaları, kristal çalışmaları, enerji şifası çalışmaları veya meditasyon uygulamaları gibi birçok yöntemin bilinçaltına hitap eden bölümleri bulunabilir. Her yöntemin, kendine özgü bir etkinlik alanı olabilir. Bu yöntemler, uzun süren tekrarları gerektirebilir. Sonuç almanız zaman alabilir. Önemli olan sizin beklentilerinize uyan, size daha mantıklı ve daha yakın gelenin hangisi olduğudur.

Bilinçaltı programlarınızı tekrara ihtiyaç duymadan hemen dönüştürebileceğiniz, kesin ve kalıcı sonuç elde edebileceğiniz bir yöntemi tercih etmek isterseniz Theta Healing’i inceleyebilirsiniz. Gelin Theta Healing’i beraber inceleyelim…

Theta Healing’in bilinçaltı programlamasındaki etkinliği nasıldır?

Bilinçaltını yeniden programlamak söz konusu olduğunda, sorunlarınızın farkında olmak yetmeyebilir. Ne olduğunda nasıl davrandığınızın farkında olmanız da yetmeyebilir. Derine inip artık hayatınızda istemediğiniz durumları neden yaşadığınızı bulmak, size bunları yaşatan bilinçaltı programlarınızı nerde ve nasıl öğrendiğinize bakmak ve bu programların size nasıl hizmet ettiğini tespit etmek uygundur. Bu tespit yapılmadığı takdirde iyileşiyormuş gibi görünen durumlar tekrardan eski haline dönebilir.

Theta Healing, bilinçaltında yatan bu en derindeki programları, etkisi binlerce kişi üzerinde görülen bilinçaltı analiz teknikleriyle tespit etmektedir. Bu analiz teknikleri düşünsel, duygusal ve sezgisel yeteneklerinizi kullanmaktadır.

Bilinçaltı programların kaynağına inen tespitlerden sonra bizi kalıcı sonuca götürecek sıradaki çalışma, düşünsel enerjiyi dönüştürmektir. O zamana kadar yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimlere olan ihtiyacınızı tamamen sonlandırmak ve buna dair olumsuz bilinçaltı programların düşünsel enerjisini zihninizden çıkarmak; sonrasında olması uygun olan yeni bilinçaltı programların düşünsel enerjisini zihninize kaydetmek uygundur. Tüm bunları yaptığınızda kesin ve kalıcı dönüşümü sağlamak mümkün olabilir.

Theta Healing’in eğitiminde çıkarılan programların yerine uygun olan programların ne olacağına dair akılcı seçeneklerin tespiti öğretilmektedir. Theta Healing ile yapılan dönüşüm çalışmasının son aşamasında, bilinçaltındaki programların düşünsel enerjileri rahatlıkla ve uygun şekilde dönüştürülebilmektedir.

Son aşamada Theta Healing meditasyonu ve kuantum fiziğine dayalı enerji yönlendirme tekniği kullanılmaktadır. Theta Healing’in kendine has meditasyonu ile, beyin saniyeler içerisinde ‘’theta’’ frekansına çıkarılarak bilinçaltına erişilebilmektedir. Sonrasında kuantum fiziğine dayalı enerji yönlendirme çalışması ile bilinçaltındaki düşünceler dönüştürülebilmektedir ve olumsuz deneyimlere olan ihtiyaç sonlandırılabilmektedir. Son olarak olumlu düşünce ve hislere sahip olan zihin, olumlu deneyimlere hazır hale gelebilmektedir.

Theta Healing, sorunlarınızın kaynağına inebilir ve bunları kaynağından kalıcı olarak dönüştürebilir.

Theta Healing, rahatlıkla herkes tarafından uygulanabilen özelliği, tüm diğer yöntemleri kucaklayan felsefesi, hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz öğretileri ve çok yönlü teknikleri ile yaşamınızı kolaylaştırabilir ve keyifli hale getirebilir.

Theta Healing seansları ile bilinçaltı dönüşümü
Theta Healing seansları ile bilinçaltı dönüşümü / ECE ERDOĞAN / BİLİNÇALTI KOÇU

Theta healing seanslarıyla neler yapılır?

Theta Healing seansları alarak kendinizde, hayatınızda, ilişkilerinizde ve aklınıza gelebilecek her alanda dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz. Kısır döngülerden kurtulabilir, yeni bir hayat yaratabilirsiniz.

Kendinizle barışık, sevgi ve huzur dolu bir yaşamı deneyimleyebilirsiniz. Mutlu olmanın nasıl bir his olduğunu keşfedebilir ve mutluluğa ulaşmanın ne kadar kolay olduğunu fark edebilirsiniz.

Hayatınızdaki boşlukları doldurabilir, hayat amacınızla tanışabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların size katkılarını görebilir, sizi yüceltecek insanlarla dolu bir hayat yaratmanın mümkün olduğunu görebilirsiniz.

Olduğunuz halinizle sınırlarınızın ne kadar geniş olduğunu hissedebilir, istediğiniz karaktere sahip olmak için ve istediğiniz hayata sahip olmak için yeterli olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Gerçek doyum ve hazza nasıl ulaşabileceğinizi keşfedebilir, tüm hücrelerinizde doyumu ve hazzı hissedebilirsiniz. Olduğun gibi sevilmenin, sevgiyi hak etmenin, değerli olmanın, değerli olmayı hak etmenin nasıl bir his olduğunu deneyimleyebilirsiniz.

Sizdeki değişimlerin çevrenizdeki insanlara olan olumlu yansımalarını gözlemleyebilir, takdir, kabul ve onay hislerini deneyimleyebilir, güçlü ve sevgi dolu ilişkiler yaratabilirsiniz.

Bilinçaltı dönüşüm çalışmalarından sonra, koçluk alarak hareket planınızı çizebilirsiniz. Bu sayede bilinçaltında gerçekleşen dönüşümleri, hayatınıza hemen yansıtabilirsiniz. Düşünsel enerjinizdeki değişimin hareket planınızla birleşmesi ile hayatınızda artan fırsatlara kucak açabilir, beklenmedik olumlu gelişimleri hayatınızda  gözlemleyebilirsiniz.

Theta Healing’i kendi kendime uygulayabilir miyim? Theta Healing eğitimi alabilir miyim?

Kesinlikle ‘’evet’’. Theta Healing’i öğrenerek kendinize ve başkalarına uygulama yapabilirsiniz. Theta Healing eğitimlerine herkes katılabilir. Theta Healing Basic DNA eğitimini alarak başlayabilirsiniz. İsterseniz sonrasında ileri seviyesini alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Theta Healing Basic DNA eğitimi art arda 3 gün sürmektedir. Kendinizi geliştirmek isterseniz, bu eğitim sonrasında Theta Healing Advanced DNA eğitimi ile devam edilebilirsiniz.

Theta Healing eğitmenleri tarafından verilebilen bu eğitimler, THInK (Theta Healing İnstitude of Knowledge) kurumu tarafından sertifikalandırılmaktadır. Theta Healing eğitimi sonrasında uygulayıcı olarak kendinize ve başkalarına faydalı olabilirsiniz.

Theta Healing ile ilgili daha fazla bilgi için linki inceleyebilirsiniz.

ECE ERDOĞAN
Bilinçaltı Koçu
Kadınca Özel / Theta Healing Eğitmeni

 

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Bilinçaltı koçu

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap