Hayal Kırıklıkları Bir Hediyedir. Hediyenizi Keşfedin!

Hayal kırıklıkları bir hediyedir. Hediyenizi keşfedin!

Hayal kırıklıklarını, hayatınızda pek çok defa yaşamış olabilirsiniz. Hüsran, umutsuzluk, mutsuzluk, üzüntü, kızgınlık, suçluluk, kırgınlık hissetmiş olabilirsiniz.Sonrasında tövbeler etmiş, bir daha güvenmemeyi seçmiş, içinize kapanmış, olabilirsiniz. Erişemedikleriniz sizi yetersiz ve değersiz hissettirmiş olabilir. Hayatta tatmine ve doyuma ulaşmanın bir hayal olduğunu düşünmüş olabilirsiniz. Hatta evrenin sizi cezalandırdığı bile aklınızdan geçmiş olabilir ve yaptığınız hataları sorgulamış olabilirsiniz. Tüm bunlar acıdan beslenerek hayatın dramına kapıldığınızın, başka bir ihtimal olduğunu gözden kaçırdığınızın göstergesidir. Evrende sonsuz olasılık vardır. Hayallerinize ulaşabileceğiniz, bir tane değil birçok ihtimal bulunur.

Hayal kırıklıklarını neden yaşamış olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Evren size gerçekte neyi göstermiş olabilir?

hayal kırıklıkları
hayal kırıklıkları

Beklentileriniz yerine gelmediğinde, hayal kırıklığı hissedersiniz. Hayal kırıklıkları, hayatın size hediyesidir. Hayallerinizi bağladığınız insanların, birikimlerin, yatırımların size hizmet etmediğini gösterir. Herhangi bir şeye bağımlı olmadan da hayallerinize kavuşabileceğinizi ve hayalleriniz için yapabileceklerinizi keşfedersiniz. Başka olasılıklara kendinizi açabilirsiniz ve genellikle daha iyi imkanlarla karşılaşırsınız. İhtiyacınız olan insanlar, olasılıklar olması uygun zaman ve şekilde önünüze gelir. Hayal kırıklıkları, beklenti enerjisinden çıkıp sonsuz olasılık enerjisine geçmenize vesile olabilir. Bu geçiş evreninle uyum içerisinde olmanızı sağlayarak bağınızı güçlendirir.
Hayal kırıkları, hayatınızdaki dramlardır. Hayattaki tüm dramlar bir ilüzyonun yansımasıdır.

Hayal kırıklıkları hayatınızdaki dramlardır. Hayattaki bütün dramlar bir ilüzyonun yansımasıdır. İnsanların beyinlerinde yarattıkları ilüzyonlar gerçekliğe dönüşür. Dramların sebebi yokluk, kıtlık ve sevgisizliktir. Gerçeklikte evrende sınırsız bolluk, bereket ve koşulsuz sevgi vardır. Ancak bir ilüzyonun içerisindeyseniz ve gerçeği henüz görmemişseniz dram dolu bir yaşam sürebilir, benzer dramları tekrar tekrar hayatınıza çekebilirsiniz.

Kısıtlı ihtimaller olduğuna inan beyniniz, sizi beklentiye sokar. Evren siz neye inanıyorsanız size onu sunar. Kısıtlı ihtimaller olduğuna inanıyorsanız kısıtlı ihtimalleriniz olur. Gerçeklikte evren sonsuz kaynağa ve sınırsız olasılığa sahiptir. Yarattığınız ilüzyonu görür ve sınırsız olasılığın olduğunun farkına varırsanız hayal kırıklığına ihtiyaç duymadan yolunuza devam edebilirsiniz.

Evrene sevgi ve güvenle bağlanın, evren sizin için çalışsın.

Olasılıklar sunan ve sonsuz yaratım gücüne sahip olan evrendir. Beklenti içerisinde olmanız halen her şeyi kendiniz çabalayarak yaratmaya çalıştığınızı gösterir. Bireysel çabanızla her şeyi kendiniz yaratamazsınız. Her şeyi kendiniz yaratma zorunluluğu hissettiğiniz sürece evren sizin için çalışamaz. Hayalleriniz için harekette kalmanız ve nasıl, ne zaman ve kim gibi sorularınızın cevabını evrene bırakmanız uygundur.

Hayal kırıklıklarının hediyesini keşfedin, umutla yaşayın, hayalleriniz gerçekleşsin.

Hayal kırıklıklarınızın hediyesini keşfederseniz evrene güvenerek rahatlıkla harekete geçebilir, eskiden yapamayacağınızı düşündüklerinizi rahatlıkla yapabilir hale gelirsiniz. Bazı şeylere artık hazır olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz; ancak yerine getirilmesi veya tamamlanması gereken farkında olmadığınız şeyler olabilir. Her şeyi bilemeyebiliriz ancak evrene güvenirseniz size ihtiyacınız olanı en uygun sıralamayla en uygun şekilde karşınıza getirecektir. Bu kendinizi geliştirebileceğiniz deneyimler olarak veya fırsatlar olarak karşınıza çıkabilir. Evrene verdiğiniz sonsuz ve koşulsuz güven ve sevgi enerjisi evrenin sizin için çalışmasını sağlar. Hayatınızdan çıkardığınız bağımlılıkların yeri yeni ve daha iyi olasılıklarla dolar.Sabırlı olun evren sizin için en yüce ve iyi olasılıkları sunsun.

Sabırlı olmak sizi sonuca götürür. Sabırlı oldukça ihtiyacınız olanların size sırayla sunulduğunu gözlemleyebilirsiniz. Beklentisiz yani koşulsuz şekilde evrene sunulan sevgi ve güvenin, bu şekilde yapılan işlerin karşılığını beklemediğiniz birçok farklı şekilde alabilirsiniz. Evrene güvenirseniz, size güveninizin karşılığını yaratır. Yarattığınız fayda ve hizmetin karşılığı hayatınıza yansır. Gözünüzü açık tutmaya özen gösterin. Karşınıza çıkan hiçbir şey tesadüf değildir. Kalbinizin sesini dinleyerek olabildiğince tüm olasılıklara ‘evet’ diyerek değerlendirmeyi seçin ve yaşadıklarınızın size hediyesinin ne olduğunu keşfedin.
Hayal kırıklığına uğrarsanız bu yazıyı tekrar okuyun ve aşağıda yazdığım tiyoyu kullanın. Bu yazı hayatınıza ışık olsun ve sizi gerçeğe taşısın. Sevgiler…

TÜYO

Gece yatmadan önce hayatta yarattığınız en büyük ilüzyonu görmeyi niyet edin. Aynı anda, rüyanızda veya ilerleyen zamanlarda bu ilüzyonu fark edersiniz. İllüzyon ve gerçeklik arasındaki farklı olduğunu keşfedip hayatınıza güvenle devam edebilirsiniz. Ancak bu ilüzyonu görmeye ve sevgiyle kabul etmeye hazır olduğunuzu belirtmenizde fayda var. Yaratıcı sizi hazır olmadığınız bir şeyle karşılaştırmaz. Yapacağınız niyet, dönüşüm ve yaratım çalışmalarında Theta healing meditasyonu çok faydalıdır. Theta healing meditasyonu, yaratıcıyla daha derin bağlar kurmanıza ve net mesajlar almanıza yardımcı olur. Her an her yerde Theta healing meditasyonu ile hayatınızda anlık ve kalıcı dönüşümler yaratabilirsiniz.

Ece Erdoğan
Bilinçaltı Koçu
Theta Healing Eğitmeni

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Bilinçaltı koçu

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap