27 kasım 2019 – Günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları 27.11.2019 

Bugün, Ay, Yay burcunda yeni ay fazında ilerlemeye devam edecek. Neptun durağan, ileri harekete geçmek için güç toplamakta. Henüz Oğlak burcuna geçen Venus, Chiron’u zorlayacak. İlişkiler ve maddi konularla ilgili fazla duygusuz davranabilir, yaralarla yüzleşmekten cayabilirsiniz.

27 kasım 2019 günlük burç yorumları

YÜKSELEN KOÇ

Uzaklar, farklı felsefeler, seyahatler, eğitimler size yeni bir bakış açısı kazandırıyor. İşiniz ve kariyeriniz konusunda da bir ay boyunca gözler üstünüzde. Ben demekten çekinmemelisiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Alacağınız maddi destek sizi rahatlatabilir. Harcamalarınızı yönetmek konusunda yeni bir anlayış geliiştirebilirsiniz. Uzaklarla olan ilişkileriniz, otorite figürleriyle olan bağınız bir ay boyunca olumlu etkilenecek. Ciddi ve mesafeli bir duruş hızlı ilerlemenizi sağlayabilir. Uzaktan ilişki yürütenler için şanslı bir dönem.

YÜKSELEN İKİZLER

Yeni bir ilişki ve ya ortaklık kapıda. Mevcut ilişkinizde boyut atlayabilirsiniz. Bir ay boyunca bütçe yapmak, borçlarınızı kapatmak konusunda ciddi yol kat edebilirsiniz. Bu durum sizi rahatlacak. Cinsel anlamda çekileceğiniz bir ilişki gündemde.

YÜKSELEN YENGEÇ


Yeni bir çalışma ortamı, yeni şartlar, yeni bir günlük rutin özellikle spor ve beslenme alanında yeni bir anlayış önümüzdeki günlerde sizi meşgul edecek. İlişkiniz ve ya ortağınızla aranız her zamankinden daha iyi olacak, bir ay boyunca ilişkiye ciddiyet kazandırmak isteyebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN

Çocuklar, aşk hayatı, tatil ve eğlence, rekabet gibi konularda yeni gelişmeler, size yeni bir perspektif kazandırabilir. Bir ay boyunca çalışma koşullarının iyileşmesi, üst düzeyle olan ilişkiniz konusunda sizin lehinize gelişen durumlar rahatlamanızı sağlayacak. Üst düzey bir bayandan destek alabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

Ev, aile, gayrimenkul ve yuva kurmak konusunda yeni bir felsefe ve ya bakış açısı geliştirebilirsiniz. Taşınma ve ya satın alma düşünüyorsanız ancak önümüzdeki aylarda gerçekleşebilecek gibi görünüyor. Bir ay boyunca, çocuklar ve aşk hayatı, çıkacağınız tatiller sizi ruhsal anlamda iyileştirecek, işle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu.

YÜKSELEN TERAZİ

Kardeşler, yakın çevre, iletişim ve eğitim konularında bir atılım yapabilirsiniz. Bir ay boyunca eviniz ve aileniz, evden yürüttüğünüz işiniz ile ilgili olumlu bir süreç sizi beklemekte. Eve daha fazla harcama yapabilir, evde ailenizle daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP


Gelirler ve kazançlar konusunda yeni atılımlar sizin için hayırlı olacak. Yurtdışı ve ya uzaklara seyahat fikri, çocuklar, aşk hayatı sizi maddi açıdan motive edebilir. Bir ay boyunca, yakın çevrenizle olan ilişkiniz sizi daha mutlu edecek.

YÜKSELEN YAY

Ortaklıklar, ilişkiler, özel hayat, imaj, görünüm sizin için bugünlerde ön planda. Yeni bir anlayış, yeni bir felsefe, yeni bir duruş size iyi gelecek. Maddi açıdan olumlu gelişmeler söz konusu, para geldiği gibi gidebilir, dikkatli harcamalısınız.

YÜKSELEN OĞLAK

Bugün şifa teknikleriyle, meditasyonla, farklı kültürler sayesinde huzuru ve farkındalığı elde edebilirsiniz. Bir ay boyunca kendinize yatırım yapmak isteyeceksiniz. Giyim, kuşam, estetik önem kazanabilir.

YÜKSELEN KOVA

Yeni bir ortam, yeni arkadaşlar, yeni bir çevre sizi cesaretlendirerek, maceracı ruhunuzu devreye sokacak. Bir ay boyunca gizli bir ilişki dikkatinizi dağıtabilir. Maddi endişelerinizi şifalandıracak bu süreçte, kariyer ve statü konusunda ilişkilere yönelmeniz mümkün.

YÜKSELEN BALIK

Kariyer ve toplum ıçindeki konumunuzda dikkatleri üzerinize çekeceğiniz, terfi ve başarıların gündemde olduğu, belki de yeni bir başlangıç yapacağınız bu dönemde, rekabetçi gücünüzü ortaya koymanız mümkün. Bir ay boyunca maaşınızda iyileştirme yapılabilir, kariyer çevrenizle daha fazla vakit geçirmek durumunda kalabilirsiniz.

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap