27 Nisan – 3 Mayıs 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumları 27 Nisan – 3 Mayıs 2020 : Bu hafta hala Yeni Ay’da yaşanan sürpriz konular gündemimizi meşgul edecek. Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle, konuşmalarımız, görüşmelerimiz dış dünyada yaşanan ekonomik ve finansal piyasaların etkileri çerçevesinde olacak. Kendimizi bu dönemde, pandeminin getirdiği koşullarda maddi ve manevi yönden nasıl korumaya alabiliriz? Tüm bu kısıtlamalara rağmen nasıl para kazanabiliriz? Sahip olduklarımızı nasıl koruyabiliriz? gibi soruların yanıtlarını ararken bulacağız.Merkür Boğa burcundan oldukça hızlı bir geçiş yapacak. 3 haftadan az bir süre. Zaman zaman bu durum, bizi karamsarlık içine çekse de, hayata olumlu bakanlar için önemli fırsatlar ve potansiyeller şaşırtıcı olabilir. Beklenmedik ekonomik ve parasal haberler şok etkisi yaratabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen Koç Haftalık Burç Yorumları

27 Nisan - 3 Mayıs 2020 
27 Nisan – 3 Mayıs 2020  KOç burcu haftalık burç yorumları Koç burcu

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada maddi konularda alınan hızlı kararlar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Para, ticaret ve iş konuları bu hafta görüşmeler açısından sizi oldukça meşgul edebilir.

Sosyal mesafenin getirdikleriyle finansal alandaki stratejileriniz, kararlarınız engellense de, bu sizi karamsarlığa itmesin.

Çocuklar, aşk hayatı, spekülatif yatırım araçları alanında bir takım aksiyonlar alabilir, Yeni ay’da aldığınız kararlar için hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru, çalışma şartları, iş hayatı ve günlük rutininiz ile ilgili alacağınız bir haber maddi açıdan şok etkisi yaratabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen Boğa Haftalık Burç Yorumları

20 - 26 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
27 Nisan – 3 Mayıs 2020  Haftalık burç yorumları Boğa burcu

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada gizli atılımlar, girişimler gibi konularda alınan hızlı kararlar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Özel hayatınızda ne kadar güvendesiniz? Sahip olduğunuz gelirler ne kadar sizi garantide hissettiriyor? Tüm bu soruların cevaplarını 3 hafta boyunca düşünebilirsiniz.

Sosyal mesafenin kariyer alanınıza, hedeflerinize getirdiği sınırlamalar nedeniyle özel hayatınız ve ikili ilişkiler konularında almak istediğiniz kararlar engellense de, bu sizi karamsarlığa itmesin.

Aile, yuva, ev ve yaşadığınız çevre konusunda bir takım aksiyonlar alabilir, Yeni ay’da aldığınız kararlar için hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru, çocuklarınızın düzeni, rekabetçi iş ortamı gibi konularda alacağınız bir haber güvenlik açısından şok etkisi yaratabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen İkizler Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU 13 HAZİRAN BURÇ YORUMU
27 Nisan – 3 Mayıs 2020  İkizler burcu haftalık burç yorumları

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada sosyal çevre, kariyer gelirleri, gelecek planları gibi konularda alınan hızlı kararlar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Parasal konularla ilgili bilinçaltınızda sizi olumsuz etkileyen neler var? Neden para kaybetmekten, ya da hayat standartlarınızın değişmesinden bu kadar endişe duyuyorsunuz? Tüm bu soruların cevaplarını 3 hafta boyunca arayabilirsiniz.

Sosyal mesafenin seyahatlerinize, uzakta bulunan iş ortaklarınıza ve onlarla olan ilişkinize getirdiği sınırlamalar nedeniyle maddi açıdan endişelerinizin artması normal, fakat bu durum sizi karamsarlığa itmesin.

Kardeşleriniz, yakın çevreniz ve ya kreatif ve yaratıcı projeleriniz ile ilgili bazı yatırımlar yapabilirsiniz. Yeni ay’da aldığınız kararlar için hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru, eviniz, yuvanız, aileniz gibi konularda alacağınız bir haber sizde sürpriz etkisi yaratabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen Yengeç Haftalık Burç Yorumları

20 - 26 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
27 Nisan – 3 Mayıs 2020 HAftalık burç yorumları.Yengeç burcu yorumları

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada kariyer hedefleri, üst düzey otoriteler, mesleğiniz gibi konularda alınan hızlı kararlar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Mesleğiniz sayesinde kazandığınız gelir, uzun vadeli planlar, sosyal çevreniz sizi ne kadar güvende tutuyor? Tüm bu soruların cevaplarını 3 hafta boyunca arayabilirsiniz.

Sosyal mesafenin masraflarınıza, ortağınızla olan sermayenize, giderlerinize getirdiği sınırlamalar nedeniyle gelecek konusunda endişelenmeniz normal. Bu durumların sizi karamsarlığa itmesine izin vermeyin.

Gelirler, kazançlar, bir takım maddi konularda aksiyonlar alabilir, yeteneğinizi konuşturabilir, spekülatif yatırım araçlarından faydalanabilirsiniz. Yeni ay’da aldığınız kararlar için kendinize hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru kardeşlerinizden, yakın çevrenizden alacağınız bir haber sizde sürpriz etkisi yaratabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen Aslan Haftalık Burç Yorumları

27 Nisan - 3 Mayıs 2020 Aslan burcu
27 Nisan – 3 Mayıs 2020 haftalık burç yorumları. Aslan burcu yorumları

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada uzaklar, seyahatler, farklı ülkelerle, öğretilerle olan girişimleriniz gibi konularda alınan hızlı kararlar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Kariyerinizde izlediğiniz yol, sizi ne kadar garantide hissettiriyor? Otoritelerle yapacağınız görüşmeler size bu konuda ışık tutabilir mi? Tüm bu soruların yanıtlarını önümüzdeki 3 hafta boyunca arayabilirsiniz.

Sosyal mesafenin ve partnerinizle ilgili yaşadığınız bir takım zorlukların, kariyeriniz, konumunuz ve hedefleriniz ile ilgili sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Uzun vadede, ilişkiler, ortaklıklar alanında öğrenecekleriniz var.

Bu hafta, özel hayatınız, görünümünüz, imajınız ve ikili ilişkileriniz alanında bir takım aksiyonlar alabilirsiniz. Yeni ay’da aldığınız kararlar için kendinize hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru üst düzey yöneticiler, onların sağladığı maddi koşullar, konusunda alacağınız bir haber, sürpriz etkisi yaratabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen Başak Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Başak burcu yorumları

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada pasif gelirler, bankalar, krediler, borçlar ile ilgili konularda alınan hızlı kararlar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Uzaklar, seyahatler, farklı kültürlerle olan ilişkiler, yaptığınız ticaret sizi ne kadar güvende tutuyor? Bu alanda daha bir çok sorunun yanıtını önümüzdeki 3 hafta boyunca arayabilirsiniz.

Sosyal mesafenin çalışma hayatınıza, şartlarına, ilişkilerinize getirdiği bir takım zorlukların, uzaklarla ilgili finansal kararlarınız ve düşüncelerinizde sizi karamsarlığa itmesine izin vermeyin. .

Bu hafta, spekülatif yatırım araçlarıyla ilgili bir takım aksiyonları perde arkasından yönetebilirsiniz. Yeni ay’da aldığınız kararlar için kendinize hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru uzaklardan alacağınız bir haber, sürpriz etkisi yaratabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen Terazi Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Terazi burcu yorumları

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada partneriniz, ortağınız, müşterileriniz ile ilgili konularda alınan hızlı kararlar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Ortak sermayeler, krediler, borçlar ve bunları nasıl yönetmeniz gerektiği konusunda bir çok sorunun yanıtını önümüzdeki 3 hafta boyunca arayabilirsiniz.

Sosyal mesafenin çocuklarınıza, hobilerinize, ilgi alanlarınıza ve sosyal çevrenize getirdiği bir takım zorlukların ve ek yükün, pasif gelirleriniz ve eşinizle olan ortak gelirleriniz konusunda sizi karamsarlığa itmesine izin vermeyin. .

Bu hafta, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, kariyer çevreniz ve uzun vadeli planlarınız gibi konularda harekete geçmeniz sizi heyecanlandırabilir. Yeni ay’da başlatmak istedikleriniz için kendinize hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru uzaklarla bağlantılı kredi, miras, pasif gelir gibi finansal bir konuda alacağınız sürpriz bir haber sizi şaşırtabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen Akrep Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
Akrep haftalık burç yorumları.27 Nisan – 3 Mayıs 2020

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada çalışma ortamınız, şartlarınız ve ilişkileriniz ile ilgili konularda alınan hızlı kararlar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Partneriniz, eşiniz ve onunla olan ilişkiniz alanında almanız gereken kararlar konusunda bir çok sorunun yanıtını önümüzdeki 3 hafta boyunca arayabilirsiniz.

Sosyal mesafenin ailenize, yuvanıza, evinizdeki ilişkilere getirdiği bir takım zorlukların ve ek yükün, partneriniz, eşiniz ile olan ilişkinizde sizi karamsarlığa itmesine izin vermeyin. .

Bu hafta, kariyer, üst düzey yöneticiler, özellikle uzaklarla bağlantılı kariyer hedefleriniz gibi konularda harekete geçmeniz sizi heyecanlandırabilir. Yeni ay’da başlatmak istedikleriniz için kendinize hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna partnerinizle ve partnerinizin gelirleriyle ilgili sürpriz bir haber sizi şaşırtabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen Yay Haftalık Burç Yorumları

yay burcu yorumları
Haftalık Burç Yorumları.27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yorumları

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada çocuklarınız, aşk hayatınız, rekabet içeren iş durumlarıyla ilgili konularda alınan hızlı kararlar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Çalışma ortamınız, işiniz, şartlarınız ve sağlığınız ile ilgili bir çok sorunun yanıtını önümüzdeki 3 hafta boyunca arayabilirsiniz.

Sosyal mesafenin yakın çevrenize, iletişiminize, kısa seyahatlerinize getirdiği bir takım zorlukların ve ek yükün, çalışma şartları ve ortamı ve yaptığınız iş konusunda sizi karamsarlığa itmesine izin vermeyin. .

Bu hafta, uzaklar, seyahatler, farklı kültürlerle olan ilişkilerinizde harekete geçmeniz sizi heyecanlandırabilir. Yeni ay’da başlatmak istedikleriniz için kendinize hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru çalışma şartlarınız, ortamınız ve ya sağlığınız gibi konularda alacağınız sürpriz bir haber sizi şaşırtabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen Oğlak Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Haftalık Burç Yorumları
Oğlak Haftalık Burç Yorumları.27 Nisan – 3 Mayıs 2020

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada aileniz, yuvanız, eviniz, evdeki iletişim ile ilgili konularda alınan hızlı kararlar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Çocuklar, aşk hayatınız, spekülatif yatırım araçları, hobiler ve ilgi alanları 3 hafta boyunca zihninizi meşgul edebilir, bazı sorulara yanıt arayabilirsiniz.

Sosyal mesafenin gelirlerinize, kazançlarınıza getirdiği bir takım zorlukların ve ek yükün, çocuklar, aşk hayatı ve hobileriniz konusunda sizi karamsarlığa itmesine izin vermeyin. .

Bu hafta, pasif gelirler, ortak sermayeler, krediler gibi konularda harekete geçmeniz sizi heyecanlandırabilir. Yeni ay’da başlatmak istedikleriniz için kendinize hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru çocuklar, aşk hayatı, spekülatif yatırımlarınız gibi konularda alacağınız sürpriz bir haber sizi şaşırtabilir.

27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Yükselen Kova Haftalık Burç Yorumları

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada kardeşiniz, yakın çevreniz, girişimci fikirleriniz ile ilgili konularda alınan hızlı kararlar, agresif konuşmalar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Eviniz, yuvanız, aileniz, taşınma ve yer değişikliği gibi konularda 3 hafta boyunca bazı sorulara yanıt arayabilirsiniz. Finansal açıdan evinizdeki güvenliğinizi sağlamak ana hedefiniz olabilir.

Sosyal mesafenin özel hayatınıza ve iş hayatınıza getirdiği bir takım zorlukların ve ek yükün, eviniz, yuvanız ve aileniz konusunda sizi karamsarlığa itmesine izin vermeyin. .

Bu hafta, partneriniz, ortağınız ile olan ilişkinizde ve ya, sahip olduğunuz kontratlar ve sözleşmeler gibi konularda harekete geçmeniz sizi heyecanlandırabilir. Yeni ay’da başlatmak istedikleriniz için kendinize hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru aileniz, yuvanız ve eviniz gibi konularda alacağınız sürpriz bir haber sizi şaşırtabilir. Aniden taşınabilirsiniz.

Yükselen Balık 27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları

bAlık burcu
27 Nisan – 3 Mayıs 2020 Balık burcu haftalık burç yorumları

Hafta Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlıyor. Geçtiğimiz 3 haftada gelirleriniz, kazançlarınız, yaptığınız ticaret ile ilgili konularda alınan hızlı kararlar, agresif konuşmalar yerini risk analizlerine, sağlamcılığa, garanticiliğe bırakacak. Finansal alandaki stratejileriniz, kardeşleriniz, yakın çevreniz ile olan ilişkiniz, eviniz, yuvanız ile ilgili yer değişiklikleri gibi konularda 3 hafta boyunca bazı sorulara yanıt arayabilirsiniz.

Sosyal mesafenin kapalı kapılar ardında yarattığı hapis hissiyatının ve bilinçaltınıza getirdiği bir takım sorgulamaların, yakın çevreniz, kardeşleriniz, maddi konularla ilgili stratejileriniz konusunda sizi karamsarlığa itmesine izin vermeyin.

Bu hafta, çalışma ortamınız, şartlarınız, sağlığınız ve günlük rutininiz gibi konularda harekete geçmeniz sizi heyecanlandırabilir. Yeni ay’da başlatmak istedikleriniz için kendinize hareket alanı yaratabilirsiniz. Hafta sonuna doğru kardeşlerinizden ve ya yakın çevrenizden, ailenizden alacağınız sürpriz bir haber sizi şaşırtabilir.

KLAROS DANIŞMANLIK

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap