Kırmızı Ruj Hangi Tene Daha Çok Yakışır?

Kırmızı ruj bir çok kadının beğendiği rujdur. Ancak insanların kafasında bulunan ön yargıdan ötürü kırmızı ruj cesaretle özdeşleşmiştir. Kırmızı ruj ile yaptığınız makyaj ile girdiğiniz ortamda en dikkat çeken kişi siz olursunuz. Dolayısıyla bu kadar dikkat çeken bir ruju sürmek cesaret istiyor.

Kırmızı ruj sürmenin incelikleri arasında cesaret ön planda. Düşünsene kırmızı rujlu gece makyajı yaptığını. Bütün gözler senin üzerinde olmayacak mı?

Yalnız buradaki en önemli detay ise saç renginizin yanı sıra cildinize uygun tonlarda kırmızı ruj tonları kullanmak. Çünkü kırmızı ruj denilince aklımıza kırmızının bir çok tonu geliyor değil mi? Bunların hepsi teninize uymayacaktır. Rastgele kullanmanın sonucu da pek hoş olmaz. En iyi kırmızı ruj rengini bulmaya çalışmalısın.

Tutkunun, aşkın ve kadınların, tek ortak noktası “Kırmızı“. Sizde cilt renginize uygun bir kırmızıyla hayal ettiğiniz o can alıcı görüntüye sahip olabilirsiniz.

Kırmızı Ruj

Canlı kırmızı ruj tonları en çok kime yakışır?

Peki kimler hangi kırmızı ruj tonları kullanmalı? Kırmızı ruj kime yakışır? İşin özü basit aslında. Cildinize en çok yakışan kırmızı tonunu bir çırpıda bulamazsınız. Bunun için kırmızının her tonunu bir çok kez denemiş olmasınız. Ve cildinize en çok yakışanda karar kılmalısınız. Peki o kararı nasıl tek başımıza vereceğiz. İşte o kararı vermeniz için gerekli kırmızı ruj önerileri. Bu kırmızı ruj önerileri ile sana uygun kırmızı ruju bulman daha kolay olacak.

Esmer ve Buğday Tenliler : Canlı kırmızılar, mercan tonlarındaki rujlar tamda onların rengi. Evet gözünüzün önünde canlanan o capcanlı kırmızılar, mercana dönük renkli kırmızı tonları tamda esmer ve buğday tenlilere göre. Ten renginizin koyuluğuna göre koyu renkli ruj kullanabilirsiniz. Ve özellikle buna dikkat ! Esmer ciltler canlı tonları tercih etmeli. Allık ve ruj uyumu uyumlu olmalı.

Beyaz Tenliler : Beyaz tenli kadınlar, esmer ve kızıl tenlilere göre çok şanslılar. Bu ten rengine sahip olan kadınlara yoğun kırmızı tonları inanılmaz yakışıyor. Soğuk kırmızılar ve koyu kan kırmızısı rujlar tam da onlara göre.

Kızıl Tenliler : İçerisinde turuncu renkler bulunduran kırmızı rujları tercih etmelisiniz. Üstelik şeffaf parlatıcılar da sizin dudaklarınızda daha hoş durur. Kırmızının yanı sıra kızıl tenlere mercan renklerinin de çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Dudak şekline göre ruj sürme teknikleri öğrenmeli ve sürdüğün rujun sana daha çok yakışmasını sağlayabilirsin.

Kırmızı rujla hangi renk allık kullanılmalı?

Kırmızı rujla ne renk allık sürülür? Eğer kırmızı ruj sürmeye karar verdiysen cesaretinden dolayı seni kutluyoruz. Allık olarak genelde bronz ve kahve belki biraz şeftali renklerinde tonları kullanmalısın.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap