20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

20 - 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları – Bu haftanın gündemini şok edici Yeni Ay belirleyecek. Uranus’un etkisinde gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Yeni Ay, sarsıcı etkileriyle beraber, maddi manevi konfor alanları sağlamaya çalışırken ciddi engellerle karşılaşacağımı gösteriyor. Yeniye adapte olmak hiç de kolay olmayabilir. Bununla beraber geçtiğimiz hafta girdiğimiz güç savaşlarına ek olarak, ikna etmek için otoritelerle, kural koyucularla, değişen düzen yöneticileriyle söz düellolarına girmek kaçınılmaz olacak gibi. Yoğun bir iletişim trafiği bizi bekliyor. Pluto’nun Oğlak burcunda geri gitmesiyle birlikte, kariyer alanında da geriye dönüp bakmak için önümüzdeki 5 ay önemli olacak. 4 Ekim’de yeni stratejilerle kariyerimizde yolumuza devam edeceğiz.

20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları ve yükselen burç analizlerini Astrolog Zeynep Özyörük siz değerli okuyucularımız için yazdı.

20 - 26 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

YÜKSELEN KOÇ – 20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

20 - 26 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Maddi kaynaklar, gelir ve kazançlar konusunda yaşayacağınız beklenmedik durumlar sizi zor durumda bırakabilir. Bu alanda yapmak istedikleriniz, özellikle karantina süreci ve sosyal mesafe kuralları nedeniyle gecikmelerle, engellerle boğuşmanıza neden olabilir.

Bireysel hedefleriniz, arzularınız özellikle de çalışma şartları ve sağlığınızla ilgili konularda, üst düzey kişilerle, otoritelerle çatışabilirsiniz. Münakaşalara dikkat! Agresif tavrınızla kimseyi ikna edemezsiniz.

Bu hafta uzaklarla bağlantılı işiniz, kariyeriniz, taşıdığınız ağır yükler, iletişim trafiğinizi oldukça arttırabilir. Bu alanda önümüzdeki 5 ay, tüm stratejinizi değiştirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN BOĞA – 20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

20 - 26 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Dış dünyanın, global yaşanan krizlerin özel hayatınız, yaşam şartlarınız ve konfor alanlarınızı beklenmedik şekilde olumsuz etkilemesiyle keyifsiz hissedebilirsiniz. Bu alanda yapmak istedikleriniz, özellikle kariyer alanında yaşadığınız kısıtlanma, karantina süreci koyulan yeni kurallar nedeniyle gecikmelerle, engellerle boğuşmanıza neden olabilir.

Perde arkasından yönettiğiniz bir takım konular özellikle, çocuklarınız, hobileriniz, ilgi alanlarınız ve bu konuda başlatmak istediğiniz finansal projeler ile ilgili uzaklar, farklı kültürler ve ya yabancı ülkelerle olan işinizde yaşadığınız stres, sizi zorlayacak gibi. Tüm söylemek istediklerinizi yutmak durumunda kalmak moralinizi bozabilir, tüm hafta, pimi çekilmiş bir bomba gibi hareket edebilirsiniz.

Bu hafta yurt dışı alanında taşıdığınız ağır yükler, sorumluluklar, hedefler, iletişim trafiğinizi oldukça arttırabilir. Bu alanda önümüzdeki 5 ay, tüm stratejinizi değiştirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN İKİZLER – 20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

20 - 26 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Yetenekleriniz, yaratıcı fikirleriniz konusunda başlatmak istediğiniz gizli projeler, global kriz ve dünyada yaşanan şu anki gündemden olumsuz etkilenebilir. Özellikle uzaklar, seyahatler, farklı kültürlerle olan ilişkilerinizin kısıtlanması sizi zor durumda bırakabilir. Tam işler yoluna girmişken, kendi potansiyelinizi sergilemek üzere iken bu durumların yaşanması canınızı sıkabilir.

Uzun vadeli planlarınız konusunda belirlediğiniz hedefler, bu alanda aşırı kararlı olmanız, borçlar, banka, kredi ve harcamalar ile ilgili yaşadığınız stres ve baskı nedeniyle agresifleşmenize neden olabilir. Ayrıca evdeki çalışma düzeniniz de bu stresi arttırabilir. İş çevrenizle yapacağınız görüşmelerde sakinliğinizi korumalısınız.

Bu hafta eşiniz ve ya ortağınız ile olan ortak sermayeler, maddi konular alanında yaşayacağınız bazı olumlu durumlar nedeniyle iletişim trafiğiniz artarken, bazı konularda çatışmanız mümkün. Özellikle finansal konular, bütçe ve maddi sorumluluklar alanında önümüzdeki 5 ay, tüm stratejinizi değiştirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ – 20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

20 - 26 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Kariyer gelirleriniz alanında yaşadığınız beklenmedik değişimler, can sıkıcı olabilir. Gelirler ve kazançlar ve bu konularla ilgili uzun vadeli arzularınız, başlatmak istediğiniz yeni projeler, yaşanan global sorunlar ve gündem nedeniyle engellenebilir. Ortağınız ve ya iş vereniniz, eşinizin maddi durumunda yaşanan daralma, masraflarınızı kısmak durumunda kalmanız tüm bu projeleri durdurabilir.

İş, çalışma şartları, günlük düzen ve sağlık alanında üst düzeyin, otoritelerin, patronların söyleyecekleri can sıkıcı olabilir.Fevri konuşmamaya özen gösterin. Altına imzanızı attığınız kontratlar, sözleşmeler elinizi, kolunuzu bağlayabilir.

Bu hafta özellikle maddi konulardan dolayı yaşadığınız sürpriz durumlar, iletişim trafiğinizi arttırırken, ortağınızın ve iş vereninizin sizden olan taleplerini arttırabilir. Ortak, partner, evlilik, sözleşmeler ve kontratlar gibi konularda önümüzdeki 5 ay, tüm stratejinizi değiştirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN ASLAN – 20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

20 - 26 Nisan 2020 - Haftalık Burç Yorumları
20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Üst düzey otoriteler, yöneticiler ve kariyeriniz ile ilgili konularda yaşadığınız beklenmedik değişimler, can sıkıcı olabilir. Bu alanda yeni bir başlangıç yapmak, belki bir terfi, yeni bir statü elde etmek durumu maalesef ki yaşanan global sorunlar ve gündem nedeniyle engellenebilir. Partnerinizin bu yeni koşullara alışamamış olması da bu durumdaki stresi arttırırken, kendinizi kariyer yolunda engellenmiş gibi hissedebilirsiniz.

Gelirler, kazançlar alanında başlatmayı düşündüğünüz bir takım girişimler, özellikle de uzaklarla yaptığınız işler, hiyerarşik anlamda baskıcı otoritelerden dolayı engellenebilir. Çatışmamaya, özen gösterin. Ev içindeki sorumluluklarınızın değişiyor olması, üzerinizdeki stresi arttırırken, patlamaya hazır bir bomba gibi hissedebilirsiniz. Uzaklardaki kişilerle olan iletişiminizde sakinliği korumalısnız.

Bu hafta özellikle iş ve kariyer, otoriteler alanında yaşayacağınız sürpriz oluşumlar, iş yükünüzü daha da arttırabilir. Çok fazla görüşme, yazışma yapmanız mümkün. İş yerindeki göreviniz, sorumluluk alanlarınız, çalışma şartlarınız gibi konularda önümüzdeki 5 ay, tüm stratejinizi değiştirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN BAŞAK – 20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları
Başak burcu yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Uzaklarla bağlantılı finansal konularda yaşadığınız beklenmedik değişimler, can sıkıcı olabilir. Global krizlerden etkilenebilirsiniz. Bu alanda yeni bir başlangıç yapmak, aileniz için bir gelecek yaratmak isterken, eliniz, kolunuz bağlanabilir. Özellikle karantina ve gündem nedeniyle kısıtlanan iş ve çalışma ortamınız, şartlarınız önünüze engel olarak çıkabilir.

Yatırımlar ve ortak sermayeler alanında yeni fikirler, hedefler, yeni kurduğunuz iş, çocuklarla ilgili durumlar nedeniyle engellenebilir. Bankalar, krediler ve ortak sermayeler alanında işinizle ilgili otoriteleri ikna etmek için çok çaba sarf edebilirsiniz.

Bu hafta özellikle uzaklarla bağlantılı yaşanacak maddi sürpriz oluşumlar sizi zorlarken, maddi açıdan sizi destekleyebileceklerle olan görüşmeleriniz tüm zamanınızı alabilir. Değişime ve yeni durumlara adapte olmak için ikna becerinizi ortaya koymak durumunda kalabilirsiniz. Çok fazla görüşme, yazışma yapmanız mümkün. İşinizin değişen prosedürleri, düzeni, kuralları ve sorumlulukları ile ilgili önümüzdeki 5 ay, tüm stratejinizi değiştirecek durumlar yaşayabilirsiniz. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN TERAZİ –20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Ortak sermayeler, eşinizin geliri, kredi ve banka gibi konularda yaşanan beklenmedik durumlar bu alanda yeni bir sürece adım atmanıza neden olacak gibi. Global krizden etkilenebilirsiniz. Özellikle hobilerinizin, ilgi alanlarınızın, çocuklarla ilgili yeni sorumlulukların düzeninizi kısıtlaması, sosyal mesafe, interaktif ortamlarla idare etme zorunluluğu bu bağlamda önünüze engel olarak çıkabilir.

Partneriniz, ortağınız, müşterileriniz alanında bir takım yeni fikirler, hedefler geliştirirken, özellikle işle bağlantılı girişimler konusunda karşı tarafa oldukça dil dökmek durumunda kalabilirsiniz. Değişime uğrayan sadece işiniz değil, aynı zamanda evdeki sorumluluklarınız da. Hepsine birden adapte olabilmeniz için bu yeni fikirlerle karşı tarafı ikna etmeye çalışmaktan başka yolunuz yok gibi. Fakat bunu yaparken sakinliğinizi korumalısınız..

Bu hafta özellikle finansal koşullarda yaşanacak sürpriz oluşumlar sizi zorlarken, partner ve ortakla olan iletişimi arttırabilir. Çok fazla görüşme, yazışma yapmanız mümkün. Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Evdeki sorumluluklarla beraber işiniz alanında da değişen düzen, kurallar ve sorumluluklar ile ilgili önümüzdeki 5 ay, tüm stratejinizi değiştirecek durumlar yaşayabilirsiniz. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN AKREP – 20 – 26 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
Akrep haftalık burç yorumları.20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Eşiniz, partneriniz, ortağınızın hayatında , ve ya kontratlar, sözleşmeler gibi konularda yaşanan beklenmedik durumlar bu alanda yeni bir sürece adım atmanıza neden olacak gibi. Başlatmak istediğiniz bu yeni süreç her ne ise, aile, ev hayatı ve karantina nedeniyle yaşanan kısıtlamalardan dolayı askıya alınabilir, engellenebilir.

Çalışma ortamınız, arkadaşlarınız, düzeniniz alanında bir takım yeni fikirler, hedefler, başlangıçlar gündeme gelebilir. Fakat bu durum üzerinizdeki iş stresini arttırabilir. Bu da çalışma arkadaşlarınızla çatışmaya girmenize, agresif bir tutum sergilemenize neden olabilir. Parasal konular bunda etken olabilir.

Bu hafta özellikle partneriniz, ortağınız alanındaki sürpriz oluşumlar sizi zorlarken, iş yerinizdeki iletişiminiz, günlük rutininizdeki işler tüm zamanınızı alabilir. Çok fazla görüşme, yazışma yapmanız mümkün. Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. İşinize bakış açınız, kariyeriniz ile ilgili fikirleriniz konusunda yaşayacaklarınız önümüzdeki 5 ay boyunca, tüm stratejinizi değiştirmenize neden olabilir. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN YAY – 20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

yay burcu yorumları
Haftalık Burç Yorumları.20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Çalışma ortamınız, koşullarınız ve ya sağlığınız gibi konularda yaşanan beklenmedik durumlar bu alanda yeni bir sürece adım atmanıza neden olacak gibi. Başlatmak istediğiniz bu yeni süreç her ne ise, yakın çevreniz, yaşadığınız ortam, iletişiminiz alanında yaşanan kısıtlamalardan dolayı askıya alınabilir, engellenebilir. Yeni bir düzene başlamak isterken, eliniz, kolunuz bağlanabilir.

Çocuklar, aşk hayatınız, yetenekleriniz, hobileriniz alanında bir takım yeni fikirler, hedefler maddi açıdan taşıdığınız yükün artması nedeniyle çatışma yaşamanıza neden olabilir. Yapacağınız konuşmalarla bu stresi yönetmeye çalışabilirsiniz.

Bu hafta özellikle çalışma ve iş koşullarıyla ilgili sürpriz oluşumlar sizi zorlarken, maddi alandaki görevler ve sorumluluklar ile ilgili çok fazla görüşme, yazışma yapmanız mümkün. Maddi konulara bakış açınız, bu alanda izlediğiniz kurallar konusunda yaşayacaklarınız önümüzdeki 5 ay boyunca, tüm stratejinizi değiştirmenize neden olabilir. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN OĞLAK – 20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Haftalık Burç Yorumları
Oğlak Haftalık Burç Yorumları.20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Aşk hayatınız, çocuklar, hobileriniz gibi konularda yaşanan beklenmedik durumlar bu alanda yeni bir sürece adım atmanıza neden olacak gibi. Başlatmak istediğiniz bu yeni süreç her ne ise, maddi açıdan yaşanan kısıtlamalardan dolayı askıya alınabilir, engellenebilir. Yeni bir düzene başlamak isterken, eliniz, kolunuz bağlanabilir.

Aile, yuva, taşınma, yer değişikliği gibi konularda bir takım yeni fikirler, hedefler çalışma düzeninizin, şartlarınızın değişmesiyle, işleri karma karışık hale getirebilir. Evden yürüttüğünüz işiniz, evle ilgili fikirler üzerinizdeki stresi arttırabilir. Özellikle çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler yükünüzü arttırabilir.

Bu hafta özellikle hobilere, çocuklara, ilgi alanınıza yaptığınız harcama ve masraflar ile ilgili sürpriz oluşumlar sizi zorlarken, aile ve çalışma ortamınızdaki insanlarla olan iletişiminiz artabilir. Özel hayatınız, düzeniniz konusunda yaşayacaklarınız önümüzdeki 5 ay boyunca, tüm stratejinizi değiştirmenize neden olabilir. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN KOVA – 20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

KOva burcu Haftalık Burç Yorumları
Kova burcu haftalık burç yorumları.20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Eviniz, aileniz , yuvanız gibi konularda yaşanan beklenmedik durumlar bu alanda yeni bir sürece adım atmanıza neden olacak gibi. Başlatmak istediğiniz bu yeni süreç her ne ise, özel hayatınızda yaşanan kısıtlamalardan dolayı askıya alınabilir, engellenebilir. Düzeninizin tamamen değişmesi üzerinizdeki stresi tamamen arttırabilir.

Kardeşleriniz, yakın çevreniz, eğitim gibi konularda bir takım yeni fikirler, hedefler  işinizdeki değişim sürecinden olumsuz etkilenebilir. Agresif olabilir, yakın çevreniz ile tartışabilir, çalışma ortamınızdakilerle yapacağınız görüşmeler üzerinizdeki stresi arttırabilir.

Bu hafta özellikle partneriniz, ortağınız ve iş vereniniz, sözleşmeler ve ya kontratlar ile ilgili sürpriz oluşumlar sizi zorlarken, yakın çevrenizdekilerle olan iletişiminiz artabilir. Bazılarınız, kira kontratlar, ev alım satım gibi konularda beklenmedik durumlar konusunda zorlanabilir. Kariyeriniz konusunda yaşayacaklarınız önümüzdeki 5 ay boyunca, tüm stratejinizi değiştirmenize neden olabilir. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

YÜKSELEN BALIK – 20 – 26 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Hafta Güneş – Saturn arasındaki çatışma ile başlıyor. Yakın çevreniz, günlük rutininiz, düzeniniz ve maddiyatla ilgili stratejilerinizi sarsacak beklenmedik durumlar bu alanda yeni bir sürece adım atmanıza neden olacak gibi. Başlatmak istediğiniz bu yeni süreç her ne ise, bu karantina dönemi, evden çalışma, kısıtlamalar nedeniyle askıya alınabilir, engellenebilir. Belki maddi alanda yapmak istediğiniz bir konuşma sonuçsuz kalabilir.

Maddi kaynaklar, gelir ve kazanç, gayrimenkul satın alma, kiralama konusunda bir takım yeni fikirler, girişimler kariyer gelirlerinizde yaşanan değişimden olumsuz etkilenebilir. Agresif konuşmalar, çatışmalar özellikle otoriteler ile yapacağınız görüşmelerde öne çıkabilir.

Bu hafta özellikle maddi fikirler alanında yaşanacak sürpriz oluşumlar sizi zorlarken, parasal görüşmelere hız kazandırabilir. Gayrimenkul ile ilgili işleriniz yarıda kalabilir. Kariyer gelirleri, uzun vadeli projeler konusunda yaşayacaklarınız önümüzdeki 5 ay boyunca, tüm stratejinizi değiştirmenize neden olabilir. Yeni düzene adapte olmak için, eski düzeni tamamen yıkmanız gerekebilir.

KLAROS DANIŞMANLIK

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap