29 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay, Oğlak burcunda ilerlemeye devam edecek. Neptun’un ileri gitmeye başlaması bir çuval inciri mahvedebilir. Aman dikkat! Hayaller ve idealler konusunda yine farkında olmadan Kaf dağına çıkabilirsiniz. Zihniniz önümüzdeki 23 Haziran’a kadar yine size akıl oyunları oynatabilir.

YÜKSELEN KOÇ: Bugün işiniz, sorumluluklarınız önem kazanıyor. Mali konularda çözüm yaratabilirsiniz. Fantezi dünyanız canlanıyor, bilinçaltınızı şifalandırmak için önümüzdeki 6 ay hiç zorlanmayacaksınız. Gerçekçi hedefler koymalısınız aksi takdirde 24 Haziran sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA: Bugün tüm dikkatiniz uzaklarla bağlantılı konularda olacak. Müşteriler, partner ve ortaklar alanında daha kolay iletişim kuracaksınız. Önümüzdeki 6 ay boyunca, spirituel ve maneviyatı kuvvetli insanlarla vakit geçirebilir, uzun vadeli projelerinizde gerçekleşmesi mümkün olmayan konulara odaklanabilirsiniz. Dikkat! Gerçekçi hedefler koymalısınız aksi takdirde 24 Haziran sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER: Bugün odağınız masraf ve bütçeniz üzerinde olacak. Son dönemde iyi yönettiniz. Ocak ayına kadar sabretmelisiniz. Günlük rutin, çalışma arkadaşlarıyla, ailenizle olan iletişiminiz daha yapıcı ve destekleyici. Önümüzdeki 6 ay boyunca kariyer ve profesyonel alanda daha idealist bir yaklaşımda olabilirsiniz. Gerçekçi hedefler koymalısınız aksi takdirde 24 Haziran sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ: Bugün tüm dikkatiniz partner, ortak ve sözleşmeler, yasal süreçler alanında olacak. İlişkinizi güçlendirmek için tüm becerilerinizi, yeteneklerinizi, ikna becerinizi kullanabilirsiniz. Uzaklarla ilgili fazla hayale kapılmanız mümkün. İnançlarınız ve maneviyatınız önümüzdeki 6 ay boyunca kuvvetlenebilir.

YÜKSELEN ASLAN: Bugün tüm dikkatiniz çalışma ortamı, günlük rutin ve sağlığınız alanında olacak. Aileniz ve eviniz hakkındaki düşünceleriniz bu bağlamda size yardımcı olabilir. Önümüzdeki 6 ay boyunca maddi konularda biraz fazla açılmanız mümkün. Elinizi cömert alıştırabilirsiniz. Gerçekçi hedefler koymalısınız aksi takdirde 24 Haziran sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK: Bugün tüm dikkatiniz işiniz ve ya bir hobi ve ya yetenek konusunda eğitim ve disipline çevirmek üzerine olacak. Fikirleriniz , araştırmalarınız bu konuda size destek. Önümüzdeki 6 ay boyunca partner ve ortağınıza daha fazla düşkün ve ya muhtaç olabilirsiniz. Beklentileriniz çok yüksek olabilir. Gerçekçi hedefler koymalısınız aksi takdirde 24 Haziran sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ: Bugün tüm dikkatiniz iş, kariyer ve aile alanındaki sorumluluklar konusunda olacak. Maddi alandaki akışınız bu alanda size çözüm sunabilir. Önümüzdeki 6 ay boyunca çalışma şartları, günlük rutin, sağlık ve işiniz konusunda yaratıcılığınız artarken, konsantrasyon sağlamanız güç gelebilir. Gerçekçi hedefler koymalısınız aksi takdirde 24 Haziran sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP: Bugün tüm dikkatiniz işiniz ve işinizde yüksek mevkide olan insanlara karşı iletişiminiz ile ilgili olacak. Kariyer çevrenizdeki kişiler size tavsiye konusunda yardımcı olabilir. Önümüzdeki 6 ay boyunca aşk hayatı, çocuklar ve zevkleriniz konusunda daha idealist bir yaklaşımda olabilirsiniz. Gerçekçi hedefler koymalısınız aksi takdirde 24 Haziran sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY: Bugün tüm dikkatiniz maddi sorumluluklar ve görevler alanında olacak. Partneriniz ve ortağınıza dikkat etmelisiniz. Arkanızdan iş çeviriyor olabilir. Özellikle dedikodulara dikkat! Gözünüz açık olsun. Önümüzdeki 6 ay boyunca eviniz ve aileniz konusunda beklentileriniz yükselebilir, idealler önünüzü görmenize engel olabilir. Gerçekçi hedefler koymalısınız aksi takdirde 24 Haziran sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Bugün tüm dikkatiniz özel hayatınız, yeni sorumluluklarınız ve görevleriniz alanında olacak. Arkadaşlarla olan iletişiminiz, sosyal çevreniz size destek olabilir. Çalışma arkadaşlarınız ile grup aktiviteleri yapabilirsiniz. Önümüzdeki 6 ay boyunca yaratıcılık ve ilham konusunda hiç sorun yaşamayacaksınız. Konsantrasyon zayıflayabilir.

YÜKSELEN KOVA: Bugün tüm dikkatiniz statü, iş ve kariyer alanındaki gizli projelerinizde olacak. Yetenekleriniz ile ilgili üst düzey yönetici ve ya kılavuzlardan destek alarak burada çözüm yaratabilirsiniz. Önümüzdeki 6ay boyunca maddi konularda yüksek beklentiler içinde olacaksınız. Para kaybedebilir ve problem yaşayabilirsiniz. Gerçekçi hedefler koymalısınız aksi takdirde 24 Haziran sonrası büyük hayal kırıklığı yaşamanız mümkün.

YÜKSELEN BALIK: Bugün tüm dikkatiniz gelecek planları, kariyer çevresi ve sosyal ortamlar üzerinde olacak. Aileniz ve ya uzaklarda bulunan akrabalarınız ve kardeşleriniz size yardımcı olacaktır. Özellikle taşınma ve ya iki ev arasında gidip gelme konusunda sizi ikileme düşüren konularda destek bulacaksınız. Önümüzdeki 6 ay boyunca özel hayatınız, imajınız, duruşunuz, hayatınızla ilgili belirsizlikler ve ya önünü görememe karmaşaya sebep olabilir. Gerçekçi hedefler koymalısınız aksi takdirde 24 Haziran sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap