21 – 27 Ocak 2019 – Haftalık Burç Yorumları

21 – 27 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumları – Burçlarda Bu Hafta

2019’un en önemli haftalarından biri. 21 Ocak’ta Aslan burcundaki Tam Ay Tutulması hayatınızda bir dönemin bitmesine neden olacak. Venus, Neptun ile, Mars Saturn ile, Merkür ise Uranus ile çatışmada. Venus ise Mars ve Jupiter’e destek veriyor..Merkür Kova burcuna geçiyor.

YÜKSELEN KOÇ BURCU YORUMLARI

koç burcu haftalık burç yorumları
koç burcu haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, aşk, flört, yaratıcılık ve de çocuklar evinizde gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. Aşk hayatınızla ilgili bitiş kararı alabilirsiniz. 2017 Şubat ayında başlayan bir döngünün sonuna geldiniz. Elinizdekiler sizin şu ana kadar başardıklarınız. Özel hayatınız ve kişisel hedefleriniz ile ilgili önünüze çıkacak engelleri tanımak istemeyebilirsiniz. Otorite, kariyer alanında üst düzey kişiler ve ya hükümet ile ilgili sorunlar, gecikmeler, blokajlar sizi öfkelendirebilir.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, uzaklarla ilgili seyahatler, yüksek öğrenim ve ya farklı kültürler, öğretiler, eğitim gibi alanlarda aksiyon alabilir, birlikte olduğunuz kişiyle, eşinizle, ortağınızla uzaklara seyahate çıkabilirsiniz.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, iş alanında almak istediğiniz haberin gecikmesi ve ya gelen haberin canınızı sıkması, sizi rahatsız edebilir. Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizi sakinleştirebilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar sosyal ortamlarda arkadaş çevrenizle daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Gelecek planlarınızdan bahsedebilirsiniz.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile olan etkileşimi, uzaklar ve ya seyahatler, farklı kültür ve ya öğretiler alanında eğitim, kişisel gelişim gibi konularda adım atmanızı sağlayabilir. Girişimde bulunabilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA BURCU YORUMLARI

boğa burcu haftalık burç yorumları
21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, aileniz, yuvanız, eviniz alanında gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. Eviniz, yuvanız ile ilgili bir bitiş kararı alabilir, taşınabilir ve ya aile bireylerinden evden gidenler olabilir. 2017 Şubat ayında başlayan bir döngünün sonuna geldiniz. Elinizdekiler sizin şu ana kadar başardıklarınız. Herkesten sakladığınız , gizlediğiniz girişimleriniz ile ilgili önünüze çıkacak engelleri tanımayabilirsiniz. Özellikle uzaklarda yaşayan kişilerin, bağlantılarınızın, yaşça büyük kişilerin sizi engellemesine izin vermeyeceksiniz.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, borçlar ve harcamalar konusunda çok şanslı bir gün. Bu alanda güzel bir haber alabilir, ikramiye, bonus, prim gibi maddi destekler, ödüller kucağınıza düşebilir.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, uzaklardan almak istediğiniz haberin gecikmesi ve ya gelen haberin canınızı sıkması, sizi rahatsız edebilir. Çocuğunuz ve ya aşk yaşadığınız kişi sizi sakinleştirebilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar kariyer ve profesyonel hayatınızda özellikle üst düzey kişilerle daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Maddi konuları gündeme getirebilirsiniz.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile olan etkileşimi, borçlar, harcamalar, banka ve kredi gibi konularda yaratmak istediğiniz potansiyeli yaratmak için girişimlerinize hız verebilirsiniz. Fırsatları değerlendirebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER BURCU YORUMLARI

ikizler burcu haftalık burç yorumları
21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, iletişim, fikirler, eğitim, kardeşler, yakın çevre, yaşadığınız ortam alanında gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. Kardeşiniz ve ya yakın akrabalarınızdan biri hayatıyla ilgili önemli bir karar verebilir. Ya da onlarla ilgili bilmediğiniz bir gerçekle karşılaşabilirsiniz. Aranız açılabilir. 2017 Şubat ayında başlayan bu döngü sizin için artık tamamlanma sürecinde. Elinizdekiler ise sizin şu ana kadar başardıklarınız. Kariyer gelirleri ve de gelecek planlarınız ile ilgili girişimleriniz konusunda borçlar ve harcamalar alanında bir takım otoriter engellerle karşılaşmanız, sizi öfkelendirebilir. Şartları zorlamak isteyebilirsiniz.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve birliktelikler alanında eğlenceli bir gün olabilir. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Ortaklıklar keyif verebilir.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, borç ve harcamalar, finansal konularla ilgili almak istediğiniz haberin gecikmesi ve ya gelen haberin canınızı sıkması, sizi rahatsız edebilir. Babanız ve ya aileniz size destek olabilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar uzaklar, seyahatler, farklı öğretiler ayrıca, uzaklardaki bağlantılarınızla olan iletişiminiz artabilir.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile olan etkileşimi sonucunda, ortaklık ve ya müşteri/partneriniz/birlikteliğiniz konusunda yaratmak istediğiniz potansiyel için kolayca aksiyon almanız mümkün. Fırsatları değerlendirebilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU YORUMLARI

yengeç burcu haftalık burç yorumları
21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, maddi konular, gelirler, kazançlar, manevi değerler, kendinize ne kadar değer verdiğiniz ile ilgili alanda gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. Bir gelirinizi ve ya kazancınızı kaybedebilirsiniz. İşten ayrılma vb durumlar gündeme gelebilir. Emeğinizin karşılığı nedir? Bunu belirleyebilirsiniz. 2017 Şubat ayında başlayan bu döngü sizin için artık tamamlanma sürecinde. Elinizdekiler ise sizin şu ana kadar başardıklarınız. Kariyeriniz konusundaki girişimleriniz ortaklıklar ve sözleşmeler alanında bir takım otoriter engellerle karşılaşmanız sonucunda engellenebilir, bu durum sizi öfkelendirebilir. Üst yönetim ile tartışabilirsiniz.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, çalışma alanı, ortamı, arkadaşlıklar alanında eğlenceli bir gün olabilir. Başarılarınız size keyif verebilir.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, partneriniz, sözleşmeler ve ya ortaklıklar alanında almak istediğiniz haberin gecikmesi ve ya gelen haberin canınızı sıkması, sizi rahatsız edebilir. Kardeş ve ya yakın bir dostunuz, akrabanız size destek olabilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar borçlar, harcamalar, kredi gibi konularda banka, vergi, sigorta gibi kurumlarla olan iletişiminiz artabilir.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile olan etkileşimi sonucunda, çalışma şartları, ortamı ve günlük düzeniniz konusunda yaratmak istediğiniz potansiyel için kolayca aksiyon almanız mümkün. Fırsatları değerlendirebilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN BURCU YORUMLARI

aslan burcu haftalık burç yorumları
21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan yükselen burcunuzdaki Ay tutulması, görünümüz, imajınız, hayatınız, özel hayatınız ve genel sağlığınız ile ilgili alanda gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. İlişkileriniz, ortaklıklarınız ve kendi özel hayatınızla ilgili önemli bir karar verebilir, bir sayfayı kapatıp, yenisini açabilirsiniz. Bu alanda hissettikleriniz, duygularınız ve egonuz alanında içinizde ne varsa dışa vurabilir, karşınızdakine tüm gerçekleri açıklayabilirsiniz.

2017 Şubat ayında başlayan bu döngü sizin için artık tamamlanma sürecinde. Elinizdekiler ise sizin şu ana kadar başardıklarınız. Uzaklarla ilgili girişimleriniz çalışma ortamında bir takım otoriter engellerle karşılaşmanız sonucunda engellenebilir, bu durum sizi öfkelendirebilir. Üst yönetim ile tartışabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumluluk ve insiyatif sizin zayıf noktanız olabilir.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, aşk, flört, yaratıcılık, çocuklar, tatil, eğlence ve hobiler alanında eğlenceli bir gün olabilir. Romantizm ve aşk havada. Çocuklar ve ya tatil konuları size keyif verebilir.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, çalışma ortamı ve şartlar alanında almak istediğiniz haberin gecikmesi ve ya gelen haberin canınızı sıkması, sizi rahatsız edebilir. Bir arkadaşınız size destek olabilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar ikili ilişkiler, partner, ortak, sözleşmeler gibi konularda iletişiminiz artabilir.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile olan etkileşimi sonucunda, çocuk sahibi olmak, aşk hayatınız, tatil gibi konularda yaratmak istediğiniz potansiyel için kolayca aksiyon almanız mümkün. Fırsatları değerlendirebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK BURCU YORUMLARI

başak burcu haftalık burç yorumları
21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, bilinçaltı, mahremiyet, korkular ve endişeler, kendi içinize kapandığınız alanda gerçekleşiyor. Bu alanda bilinçaltınız, korkular gibi konularda bazı aydınlanmalar, önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. 2017 Şubat ayında başlayan bu döngü sizin için artık tamamlanma sürecinde. Borçlar, harcamalar, kredi ile ilgili girişimleriniz spekülatif yatırım araçları, kira gelirleri, riskli yatırımlar alanında bir takım kurallara, hukuksal düzene takılabilir ve bu durum sizi öfkelendirebilir.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, ev, aile, yuva alanında eğlenceli bir gün olabilir. Aileniz, eviniz size keyif verebilir.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, aşk hayatı, çocuklar ve bir takım iş konularında almak istediğiniz haberin gecikmesi ve ya gelen haberin canınızı sıkması, sizi rahatsız edebilir. Üst düzey bir kişi bu konuda size destek olabilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar çalışma şartları, çalışma ortamı, günlük rutin, alışkanlıklar gibi konularda iletişiminiz, düşünceleriniz artabilir.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile olan etkileşimi sonucunda, eviniz, yuvanız, aileniz gibi konularda yaratmak istediğiniz potansiyel için kolayca aksiyon almanız mümkün. Fırsatları değerlendirebilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ BURCU YORUMLARI

terazi burcu haftalık burç yorumları
21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, bulunduğunuz gruplar, bir takım gelecek planlarınız alanında gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, bitişler ve ya önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. Bulunduğunuz sosyal çevreye veda edebilir, bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Eğer eski bir sevgiliniz, eşiniz sizi olumsuz etkiliyorsa, bu alanda da temizlik söz konusu. Hayatınızdan tamamen çıkabilir.

2017 Şubat ayında başlayan bu döngü sizin için artık tamamlanma sürecinde. İkili ilişkiler, birliktelikler, ortaklıklar ile ilgili girişimleriniz evinizden yürüttüğünüz bir işiniz, evinizle, yuvanızla, ailenizle ilgili üzerinizdeki sorumluluklar ve ya bir aile büyüğü nedeniyle engele takılabilir, blokajlar ve ya sorunlar sizi öfkelendirebilir.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, kardeşleriniz, komşularınız, yakın çevreniz, aldığınız ve ya verdiğiniz eğitim/öğretim alanında eğlenceli bir gün olabilir. Farklı felsefeler, öğretiler, bilgiler size keyif verebilir.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, eviniz, yuvanız, aileniz ile ilgili konularında almak istediğiniz bir haberin gecikmesi ve ya gelen haberin canınızı sıkması, sizi rahatsız edebilir. Uzaklardan bir dostunuz bu konuda size yardımcı olabilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar çocuğunuz, aşk hayatınız, hobileriniz, ilgi alanlarınız, tatil ve eğlence gibi konularda iletişiminiz, düşünceleriniz artabilir.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile olan etkileşimi sonucunda, eğitim, öğretim, yakın çevre ve ya kardeşlerinizle olan ilişkiniz, kısa yolculuklar ve ya varsa aracınız gibi konularda yaratmak istediğiniz potansiyel için kolayca aksiyon almanız mümkün. Fırsatları değerlendirebilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP BURCU YORUMLARI

21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, kariyeriniz, profesyonel hayatınız, mesleğiniz alanında gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, bitişler ve ya önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. Pozisyonunuz, çalıştığınız sektör ve ya üst düzey yöneticilerle ilgili önemli değişikler gündeme gelebilir. Toplum önündeki statünüzde yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. 2017 Şubat ayında başlayan bu döngü sizin için artık tamamlanma sürecinde. Çalışma ortamı, şartlar, ilişkiler ve bu alandaki hedefleriniz ile ilgili girişimleriniz iletişim alanında bir takım engellere takılabilir. Bağlantıda olduğunuz kişilerle iletişim problemi yaşayabilirsiniz.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, maddi açıdan son derece şanslı bir gün. Gelirleriniz ve kazançlarınız konusunda şans, bolluk ve bereket sizden yana.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, işiniz ve sorumluluklarınız ile ilgili konularda almak istediğiniz bir haberin gecikmesi ve ya gelen haberin canınızı sıkması, sizi rahatsız edebilir. Arkadaşlarınız, çevreniz bu konuda size yardımcı olabilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar aileniz, yuvanız, yaşadığınız yer gibi konularda iletişiminiz, düşünceleriniz artabilir. Taşınma konuları zihninizi meşgul edebilir.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile olan etkileşimi sonucunda, gelirler ve kazançlar alanında yaratmak istediğiniz potansiyel için kolayca aksiyon almanız mümkün. Fırsatları değerlendirebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY BURCU YORUMLARI

yay burcu haftalık burç yorumları
21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, uzaklar ve ya seyahatler, farklı kültür ve ya öğretiler alanında eğitim, kişisel gelişim gibi konularda gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, bitişler ve ya önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün.Uzaklarla ilgili yatırımlarınız alanında ilgili önemli değişikler gündeme gelebilir. 2017 Şubat ayında başlayan bu döngü sizin için artık tamamlanma sürecinde. Çocuklar, yaratıcılık, tatil, eğlence gibi konulardaki hedefleriniz, bu alanda yapmak istediğiniz girişimleriniz maddi konular ve gelirler alanında bir takım engellere takılabilir.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, özel hayatınız, görünümünüz açısından şanslı bir gün. Çevreniz ve arkadaşlarınızın tüm dikkatlerini üzerinize çekebilirsiniz.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, gelirler, kazançlar ve yaptığınız ticaret ile ilgili almak istediğiniz bir haberin gecikmesi ve ya gelen haberin canınızı sıkması, sizi rahatsız edebilir. Partneriniz bu konuda size yardımcı olabilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar kardeşler, yakın çevre, eğitim, öğretim, kısa seyahatler gibi konularda iletişiminiz, düşünceleriniz artabilir.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile olan etkileşimi ile, hobileriniz, ilgi alanlarınız konusunda atacağınız bazı adımlar, kişisel anlamda gelişiminize katkıda bulunabilir.

YÜKSELEN OĞLAK BURCU YORUMLARI

oğlak burcu haftalık burç yorumları
21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, borçlar, harcamalar, banka,kredi, miras alanında gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, bitişler ve ya önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. Korkularınız, endişeleriniz, en derin tabularınız ve tutkularınız alanında bir aydınlanma yaşayabilir, onlarla vedalaşabilirsiniz. 2017 Şubat ayında başlayan bu döngü sizin için artık tamamlanma sürecinde. Aileniz, yuvanız, eviniz gibi konulardaki hedefleriniz, bu alanda yapmak istediğiniz girişimleriniz son dönemde üzerinize aldığınız yeni sorumluluklar, görevler nedeniyle engele takılabilir, sekteye uğrayabilir.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, bilinçaltınız, korkularınız, endişeleriniz, kaygılarınız, size ait olmayan yargı ve inançlar alanında şifalanmalar yaşamanız mümkün. Farklı teknikler ve ya öğretiler sayesinde bilinçaltınızı temizleyebilirsiniz.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, aileniz alanında yaşadığınız beklenmedik durumlar düşüncelerinizin, fikirlerinizin, hayatınızla ilgili stratejilerinizin değişmesine neden olabilir. Krizli bir gün..

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar maddi konular, gelirler, kazançlar gibi konularda iletişiminiz, düşünceleriniz artabilir. Internet üzerinden ticaret ile ilgilenebilirsiniz.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile etkileşimi ile, aileniz, yuvanız, eviniz konusunda atacağınız bazı adımlar, içsel anlamdaki huzurunuza katkıda bulunabilir.

YÜKSELEN KOVA BURCU YORUMLARI

kova burcu haftalık burç yorumları
21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, ikili ilişkiler, ortaklıklar, birliktelikler, sözleşmeler, kontratlar alanında gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, bitişler ve ya önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. Partneriniz, ortağınız alanında önemli gerçekler su yüzüne çıkabilir, bu nedenle onlarla vedalaşabilirsiniz. 2017 Şubat ayında başlayan bu döngü sizin için artık tamamlanma sürecinde. Kardeşler, yakın çevre ve ya eğitim gibi konulardaki hedefleriniz, özgüven eksikliği, yetersizlik duygusu, yönetimsel açıdan girişimde bulunamama gibi nedenlerden dolayı sekteye uğrayabilir. Korkularınızla savaşmak zorunda kalabilirsiniz.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, sosyal çevreniz, arkadaş grubunuz içinde çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaklardan gelen dostlarınızla birlikte vakit geçirebilirsiniz.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda,öfkenize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Öfkenizi içinizde yaşamak durumu daha kötüleştirebilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar görünümüz, ilişkileriniz, özel hayatınız , sağlığınız gibi konularda iletişiminiz, düşünceleriniz artabilir.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile olan etkileşimi ile, kardeşleriniz, yakın çevreniz konusunda atacağınız bazı adımlar, sosyal anlamda gelişiminize katkıda bulunabilir.

YÜKSELEN BALIK BURCU YORUMLARI

21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları
21 27 ocak 2019 Haftalık burç yorumları

21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Ay tutulması, sağlığınız, çalışma ortamınız, şartlarınız, çalışma arkadaşlarınız, günlük düzeniniz ve alışkanlıklarınız alanında gerçekleşiyor. Bu alanda bazı aydınlanmalar, bitişler ve ya önemli dönüm noktaları ile karşılaşmanız mümkün. Ofis ortamında önemli gerçekler su yüzüne çıkabilir, bu nedenle düzeniniz değişebilir, yeni bir döneme adım atılabilir. Ve ya sizi üzen, enerjinizi düşüren, sağlığınızı olumsuz etkileyen bir alışkanlığınızdan vazgeçebilirsiniz.

Sağlığınızla ilgili özellikle kalbinizi korumak adına bir takım kürler uygulayabilirsiniz. 2017 Şubat ayında başlayan bu döngü sizin için artık tamamlanma sürecinde. Gelirler, kazançlar gibi konulardaki hedefleriniz, girişimleriniz, gelecek planlarınızın yükünden ve sorumluluklarınızın ağırlığından ayrıca sosyal çevrenizdeki otoriter kişilerden kaynaklı engellere, gecikmelere takılabilir.

22 Ocak’ta, Venus ve Jupiter’in buluşmasıyla, kariyeriniz, mesleğiniz, üst düzeylerle olan otoriteler ile olan ilişkiniz alanında çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Onların sizi takdir etmesi, ödüllendirmesi mümkün.

23 Ocak’ta Merkür – Uranus çatışması sonucunda, beklenmedik haberler canınızı sıkabilir. Tartışmalar öfkenizi dindirmenizi zorlaştırabilir.

24 Ocak’ta Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle, 10 Şubat’a kadar bilinçaltınız, korkularınız, endişeleriniz, karmanız alanında daha fazla düşünmek, kendi içinize kapanmak isteyebilirsiniz.

25 Ocak’ta Mars’ın Jupiter ile etkileşimi ile, gelirler ve kazançlar konusunda atacağınız bazı adımlar, kariyer alanında bazı fırsatları yaratabilir.

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK

KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap