Kaş Kaldırma

Gözlerin daha fazla meydana çıkması ve daha güzel görünmesi adında kaşlar kadınlar tarafından daha kalkık bir halde olması istenmektedir. Bu noktada düşük olan kaşlar gözleri gölgelendir, yorgun ve yaşlı göstermektedir. Bu sebepten dolayı da kaşları düşük olan ya da zaman içerisinde yaşlanmaya bağlı olarak inen kişiler kaş kaldırma yöntemi ile gergin ve son derecede de düzgün olan kaşlara sahip olmayı istemektedirler. Bu operasyon sayesinde kişiler zamana yenik düşen ya da doğuştan düşük olan kaşları yerine son derecede gergin ve bir o kadar da genç olan kaşlara sahip olabilmektedirler. Böylelikle de gözlerini daha fazla ön plana çıkartarak estetik açıdan daha genç ve güzel bir görünüme sahip olabilmektedirler.

Kaş Kaldırma Operasyonu

Gevşeyen kaşların sıkılaştırılması ve daha gergin bir görünüme sahip olabilmesi adına kaş kaldırma operasyonları gerçekleştirilmektedir. Son derecede genç bir görünüme sahip olmak adına kişilere farklı tekniklerde kaş kaldırma yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntemler arasından en çok tercih edilenlerden birisi de iple kaldırma yöntemi olmaktadır. İple kaş asma operasyonu son derecede kısa bir iyileşme süreci ve aynı zamanda da acısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu son derecede çağdaş ve uygulanması kolay olan yöntem sayesinde kişiler sorunsuz bir şekilde gergin kaşlara sahip olabilmektedirler. Mikro cihazlar ile birlikte kaş çizgisinden giriş gerçekleştirilmektedir. Daha sonrasında düşen kaş askıya alınmaktadır. Bu işlem cerrahi operasyonlar ile gerçekleştirilmektedir. Ameliyatta atılan dikişler kısa süre içerisinde alınmaktadır ve hastalar operasyonları oldukları ilk gün günlük işlerine dönebilmektedirler.

Cerrahi yöntemler ile kaş kaldırma operasyonları olabildiği gibi ameliyat olmadan da kişiler kalkık kaşlara sahip olabilmektedirler. Ameliyat olmadan ve hiçbir kesi işlemine maruz kalmadan kalkık kaşlara sahip olmak isteyen kişiler için de birtakım yöntemler bulunmaktadır. Kişiler eş zamanlı botoks uygulamaları, ultherapy ve örümcek ağı estetiği gibi yöntemler ile de ameliyat olmadan istedikleri kaşlara sahip olabilmektedirler.

Kaş Kaldırma

Gergin kaşlara sahip olmak adına en çok kullanılan yöntemlerden birisi olan iple kaş asma yönteminde de kişilerin kafalarını karıştırmakta olan durumlar söz konusudur. Yapılan işlemler ardından kişilerin merak ettikleri sorun ise asılan kaştaki ipin kopma ihtimali olmaktadır. ancak günümüzde kaş kaldırma yöntemleri için gelişen teknoloji ile bu sorun da ortadan kalkmaktadır. Çift ip ile bu uygulamaların gerçekleştirilmesi sayesinde yapılan kaştaki ipin kopma ihtimali neredeyse yok denilecek kadar az olmaktadır. Hareketli olan kaşlarda tek ipin kopma ihtimali elbette ki bulunmaktadır. Ancak bu operasyonlarda çift ip olması sayesinde kaşın gerilmesi anında baskı da ikiye bölünmektedir. Bu sayede ipin kopma ihtimali son derecede azdır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap