KYLİE JENNER’IN DUDAK DOLGUSU SERÜVENİ

kylie Jenner dudak estetiği

KYLİE JENNER’IN DUDAK DOLGUSU SERÜVENİ HAYRANLARINI 2 YE BÖLDÜ

Keeping Up with the Kardashians isimli reality şov ile yıldızı parlayan ünlü Kardashian ailesinin en küçük bireyi olan ve her hareketi ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran televizyon yıldızı ve girişimci Kylie Jenner, bu kez de dudak dolguları ile konuşulmaya devam ediyor.

Önceleri dudaklarında herhangi bir dolgu bulunmadığını iddia eden Kylie Jenner, sonradan ilk dudak dolgusunu, dudakları çok küçük olduğu için ilk öpücük deneyiminin iyi geçmeyeceğini düşünerek, 16 yaşındayken yaptırdığını itiraf etti. Yalan söylediği için özür dileyen Kylie bu açıklaması ile çok fazla tepki alsa da, bu durum , Kylie’nin makyaj markasına ait “Kylie Dudak Kiti”nin zaman içerisinde güzellik sektörünün en çok satan dudak ürünü olmasına engel olmadı.

Fakat, Kylie devam eden tepkilerden oldukça etkilenmiş olacak ki sürpriz bir kararla dudak dolgularını çıkararak herkesi şoke etti. Kylie bu kararını, sosyal medyada “Tüm dolgularımdan kurtuldum.” diyerek ilan etmişti.

Kylie Jenner dudak önce sonrası
Kylie Jenner Twitter açıklaması
Kylie Jenner Twitter

Kylie Jenner’ın, meşhur dudak dolgularını çıkarma kararı çok konuşulmuş ve sosyal medyada hemen hemen herkes tarafından Kylie’nin bu kararının nedeni sorgulanmıştı. O dönemde henüz dünyaya getirdiği bebeği Stormi yüzünden mi dudak dolgularını çıkardı? Bu bir doğala dönüş özlemi mi? Tekrar dudaklarına herhangi bir dolgu yaptıracak mı? Yoksa bu sadece “Kylie Dudak Kiti” için yapılmış yeni bir pazarlama oyunu mu? gibi binlerce soru yağmuruna tutuldu. O dönemde konu ile ilgili hiçbir açıklama yapmayan ve sessiz kalmayı tercih eden Kylie Jenner, çekeceği bir video ile dudak dolgusu serüveniyle ilgili tüm sorulara yanıt vereceğini, geçtiğimiz aylarda Twitter hesabı üzerinden açıkladı.

Kylie Janner’in bu açıklamasının üzerinden aylar geçmesine rağmen söz ettiği video henüz hayata geçmiş değil. Ancak geçtiğimiz günlerde Kylie’den, vlogu filme almaya başladıklarını fakat düşündüğünden daha uzun sürdüğünü belirten ikinci bir tweet geldi.
Biz bu videoyu beklerken, Kylie’den tekrar dudak dolgusu yaptırdığı haberi de çok gecikmeden geldi. Kylie, instagram hesabından dudakları için gittiği dermotoloji kliniğine teşekkür
eden bir hikaye paylaştı.

Kylie’nin kendi adını taşıyan makyaj markasının çekimleri , dudak dolgusu ile ilgili yolculuğunu aktaracağı bu video projesinin biraz önüne geçmiş gibi görünse de umuyoruz ki, bu video en kısa sürede gelir ve dudak dolgusu yaptırmak isteyen kadınlar Kylie Jenner’ın bu süreçteki deneyimlerinden fikir alabilirler.
Merak edenler için ise Kylie Jenner’ın yıllar içindeki değişimi gerçekten görülmeye değer.

KYLİE JENNER’IN ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

[the_ad id=”6082″]

KYLİE JENNER’IN DUDAK DOLGUSU
1 2 3 4 5 6 7
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap