Hayat Kalitenizi Yükseltecek Pozitif Olumlamalar!

İstediğiniz her zaman istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz pozitif olumlamalar ile hayat kalitenizi yükselterek tüm negatif düşünceleri geride bırakmaya ne dersiniz?

Pozitif Olumlamalar Neden Önemli?

Kendi hakkımızda düşündüklerimiz, hissettiklerimiz gerçekliğimize bakış açımız ile birlikte hayat kalitemizi de belirliyor. Hal böyleyken kendimize dair pozitif düşünceler ve hisler yaratacak pozitif olumlamaların içeriği ve onları ne kadar sıklıkla tekrarladığımız da bir o kadar önem kazanıyor. Bu pozitif olumlamalar sizi sınırlayan tüm etkenleri ortadan kaldırmanızı sağlayarak zihninizi adeta yeniliyor. Çünkü pozitif olumlamalar bilinciniz ve bilinçaltınız arasında bir köprü işlevi görerek siz farkında bile olmadan zihninizden geçen negatif düşünceleri dönüştürüyor.

İşte size başarıya ulaşmak ve hayatınızda sürekli sorunlara yol açan tüm negatif düşüncelerden kurtulmak için kullanabileceğiniz 5 pozitif olumlama.

1. Her şeyi başarabileceğime inanıyorum!

Kendinize olan güveninizi ortaya koymak ve kendinizi cesaretlendirmek için bunu her gün tekrarlayın. Bu pozitif olumlamalar sayesinde aklınıza koyduğunuz her şeyi başarabilmek için gerekli gücü kendi içinizde bulacaksınız.

Motive Olmak
Motive Olmak

2. Şu an hayatımdaki her şey benim daha iyiye gitmem için burada!

Kırgınlıkları, kızgınlıkları ve tesadüfleri bir kenara bırakın. Benzer enerjiler her zaman benzerlerini kendilerine çekerler. Bu nedenle başınıza gelen her şeyin bir nedeni hem de iyi bir nedeni olduğuna inanın. Pozitif olumlamalara odaklanın.

erdemler nelerdir
erdemler nelerdir

3. Kendi hayatımın yaratıcısı benim. Temeli ben kurarım ve malzemeleri ben seçerim!

Pozitif olumlamalar her sabah kendinize hatırlattığınız pozitif düşüncelerinizdir. Her yeni gün yeni bir başlangıçtır ve etrafınızdaki insanları olumlu yönde etkilemek için bir fırsattır. Her gününüzü değerli kılmak sizin elinizde. Unutmayın, kendi hayatınızın yaratıcısı yine sizsiniz.

4. Sorunlarımdan kurtulma kapasitem sınırsız. Başarıya ulaşma potansiyelim sonsuz!

Kendinize koyduğunuz hayali sınırlarınızdan başka sizi durdurabilecek hiçbir şey yok. Nasıl bir hayat istiyorsunuz? Bunu elde etmekten sizi alıkoyan şeyler neler? Kendinize ne tür sınırlar koyuyorsunuz? Pozitif olumlamalar ile tüm bu sınırları ortadan kaldırın.

Kadinca Özel- Meditasyon
Kadinca Özel- Meditasyon

5. Kendimi her halimle seviyor ve kabul ediyorum!

Tüm pozitif duyguların kökeninde önce kendini sevmek var. Kendinize gösterdiğiniz sevgi, saygı ve kabul hayatınızı dönüştürecek en önemli etken. Kendinizi olduğunuz halinizle kabul edin ve kendinize sahip çıkın. Şimdiye kadar neler başarmış olduğunuzu fark edin ve çok daha büyük başarılar için kendinize güvenin.

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap