8 – 14 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

8 – 14 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzü inanılmaz yoğun. Yeni ay’ın hemen sonrasında oldukça önemli gökyüzü oluşumları bizi beklemekte. Jupiter bu hafta, Yay burcunda Retro harekete geçiyor. Yengeç burcunda ilk dördün gerçekleşiyor. Güneş/Venus/Saturn/Neptun, Merkür/Pluto/Jupiter arası açılar oldukça etkili olacak.

YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik bir gün olacak. Gizli ilişkiler, fanteziler, hayaller, peri masalını andıran partnerler ayaklarınızı yerden kesebilir. Kendinizi işe vermekte zorlanabilirsiniz. Sorumluluklarınız dahilinde üst yönetim ve ya kurallara, karşı gelmek isteyebilirsiniz. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter,seyahatler, yüksek öğrenim , yasal süreçler, uzaklarla ilgili büyüme ve gelişme potansiyeliniz konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza.

11 Nisan’da, gizli ve ya perde arkasından toplayacağınız bilgiler ve ya kaynaklar, üst yönetimi kariyer hedefleriniz konusunda ikna etmenizi kolaylaştırabilir. Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle uzaklıklar alanında. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, ortaklıklar ve partnerlik, kariyer alanında kalıcı ve uzun vadeli adımlar atmanıza yardımcı olacak. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar ise, Yengeç burcundaki ilk dördün ile aile ve eviniz, yuvanız konusunda harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, kariyer alanında üst yönetim ve ya görevler konusunda stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

14 Nisan’da ise uzaklar alanında önemli fırsatlar sizi beklemekte. Değerlendirmeyi unutmayın…

YÜKSELEN BOĞA

Haftalık burç yorumları
8 – 14 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik bir gün olacak. Sosyal çevreniz, iş arkadaşlarınız arasından partner adayları ayaklarınızı yerden kesebilir. Kendinizi işe vermekte zorlanabilirsiniz. Uzaklarla ilgili sorumluluklarınıza, ilişkilerinize karşı gelmek isteyebilirsiniz. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, borçlar, harcamalar, banka, kredi, miras ve ya partnerinizle olan ortak gelirleriniz ile ilgili büyüme ve gelişme potansiyeliniz konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza. Yanlışlarınızı gözden geçirin.

11 Nisan’da, arkadaşlarınız, sosyal çevreniz vasıtasıyla toplayacağınız bilgiler ve ya alacağınız tavsiyeler, uzaklar ile ilgili stresi daha kolay yöneterek ikna kabiliyetinizi arttırabilir. Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle borçlar, krediler ve harcamalar alanında. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, uzaklarda yaşayan bir kişi ile olan ilişkinizi ve ya ortaklığınızı kalıcı kılabilir. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, aileniz ile ilgili fikirleriniz ve stratejileriniz konusunda harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, uzaklar ile olan ilişkilerinizde, sorumluluklarınız alanında stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

14 Nisan’da ise maddi alanda önemli fırsatlar sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

YÜKSELEN İKİZLER

İkizler BUrcu
8 – 14 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik bir gün olacak. Kariyer açısından önemli bir gün, ilişkileriniz üst yönetim ile oldukça iyi olabilir. Diğer taraftan yaratıcılığınızla tüm dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, ilişkiniz herkes tarafından konuşulabilir. Harcamalar, borçlar, banka, kredi ve ortak kazançlar ile ilgili sorumluluklarınızda, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, ikili ilişkiler, ortaklıklar, müşteriler, partnerlik ile ilgili büyüme ve gelişme potansiyeliniz konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza. Yanlışlarınızı gözden geçirin. Özellikle uzaklarla ilgili planlarınızda dikkatlice ilerlemelisiniz.

11 Nisan’da, üst düzey ve ya kariyeriniz ile ilgili yapacağınız görüşmeler, konuşmalar, harcamalarınız ile ilgili stresi daha kolay yöneterek ikna kabiliyetinizi arttırabilir. Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, ciddiyete giden ilişkinizi ve ya ortaklığınızı kalıcı kılabilir. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, gelirler ve kazançlar konusunda harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, borçlar ve harcamalar, banka, kredi gibi, sorumluluklarınız alanında stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

14 Nisan’da ise ikili ilişkilerinizde önemli fırsatlar sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
8 – 14 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik bir gün olacak. Uzaklarla ilgili , ve ya yabancı kökenli kişiler ile olan ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda şans sizden yana. Birçok hayal kurabilirsiniz. Diğer taraftan yaratıcılığınızla tüm dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Eğer bir uzak mesafe bir ilişkiniz varsa, ilişkinizde romantizm hakim olacak. Aynı gün, partneriniz, ortağınız, sözleşmeler ve kontratlar ile ilgili sorumluluklarınızda, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, çalışma ortamı, şartlarınız, çalıştığınız pozisyon, iş arkadaşları, sağlığınız ve günlük rutininiz ile ilgili büyüme ve gelişme potansiyeliniz konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza. Yanlışlarınızı gözden geçirin. Özellikle uzaklarla ilgili iş konularında dikkatlice ilerlemelisiniz.

11 Nisan’da, uzaklarla yapacağınız görüşmeler, konuşmalar, ortaklığınız, evliliğiniz ve ilişkiniz ile ilgili stresi daha kolay yönetmenizi sağlayarak, ikna kabiliyetinizi arttırabilir,. Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle iş ve çalışma alanında.

Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, iş alanında kalıcı ve uzun vadeli sözleşmeler imzalamanızı sağlayabilir. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, genel anlamda hayatınız, imajınız, hedefleriniz ve ikili ilişkiler, ortaklıklar alanındaki stratejileriniz konusunda harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında, sorumluluklarınız konusunda stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

14 Nisan’da ise çalışma hayatınızda ve sağlığınızla ilgili önemli fırsatlar, iyileşmeler sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları
8 – 14 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik bir gün olacak. Finansal alanda şans sizden yana. Önemli bir maddi destek alabilirsiniz ve birçok hayal kurabilirsiniz. Diğer taraftan bir ilişkiniz varsa, ilişkinizde romantizm hakim olacak. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızda ve görevlerinizde, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Çalışma ortamında tartışmalar yaşamanız mümkün. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, aşk hayatınız, çocuklar, hobi, ilgi alanlarınız, yetenekleriniz ile ilgili büyüme ve gelişme potansiyeliniz konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza. Yanlışlarınızı gözden geçirin. Özellikle uzaklarla ilgili iş konularında dikkatlice ilerlemelisiniz..

11 Nisan’da, harcamalar, borçlar, ortak gelirler konusunda yapacağınız görüşmeler, konuşmalar, çalışma alanınız ile ilgili stresi daha kolay yönetmenizi sağlayarak, ikna kabiliyetinizi arttırabilir,. Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle yetenekleriniz alanında. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, iş ve çalışma alanında kalıcı ve uzun vadeli sözleşmeler imzalamanızı sağlayabilir. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, aileniz, yuvanız, gayrimenkul konusundaki endişeleriniz alanında harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, çalışma alanında, sorumluluklarınız konusunda stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

14 Nisan’da ise aşk hayatınız, çocuklar, tatil, eğlence, yetenekleriniz ile ilgili önemli fırsatlar, iyileşmeler sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
8 – 14 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik bir gün olacak. Evliliğiniz, ikili ilişkileriniz, partnerliğiniz alanında şans sizden yana. İlişkinizde romantizm hakim olacak. Aşk hayatınız, çocuklarınız, kişisel potansiyeliniz alanında sorumluluklarınızda ve görevlerinizde, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, aile hayatınız, eviniz ve yuvanız ile ilgili büyüme ve gelişme potansiyeliniz konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza. Yanlışlarınızı gözden geçirin. Özellikle daha büyük bir ev ve ya aile sahibi olma konusunda dikkatlice ilerlemelisiniz..

11 Nisan’da, partneriniz, ortağınız ile yapacağınız görüşmeler, konuşmalar, çalışma alanınız ile ilgili stresi daha kolay yönetmenizi sağlayarak, ikna kabiliyetinizi arttırabilir,. Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle aileniz ve yuvanız alanında. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, iş ve çalışma alanında kalıcı ve uzun vadeli sözleşmeler imzalamanızı sağlayabilir. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, sosyal çevreniz, gelecek planlarınız, umutlarınız alanında harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, çalışma alanında, sorumluluklarınız konusunda stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

14 Nisan’da ise aileniz, yuvanız, eviniz ile ilgili önemli fırsatlar, iyileşmeler sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik ve fantezi dolu bir gün olacak. Çalışma alanında şans sizden yana. İş hayatınızdan tanıyabileceğiniz kişiler size önemli fırsatlar getirebilir. Aileniz, yuvanız, evden yürüttüğünüz bir takım işler alanında sorumluluklarınızda ve görevlerinizde, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, yakın çevreniz, kısa seyahatler, yaşadığınız ortam, eğitim ve öğretim ile ilgili büyüme ve gelişme potansiyeliniz konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza.

Yanlışlarınızı gözden geçirin. Özellikle farklı felsefeler ve öğretiler konusunda sahip olduğunuz bilgiler, düşünceler ve stratejiler konusunda dikkatlice ilerlemelisiniz..

11 Nisan’da, çalışma alanında, şartlarınız, ilişkileriniz , işiniz ile ilgili yapacağınız
görüşmeler, konuşmalar, kariyeriniz ve eviniz ile ilgili stresi daha kolay yönetmenizi sağlayarak, ikna kabiliyetinizi arttırabilir Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle eğitim ve öğretim, iletişim alanında. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, iş ve çalışma alanında kalıcı ve uzun vadeli sözleşmeler imzalamanızı sağlayabilir, maddi alanda uzun vadeli yatırımlar yapabilirsiniz. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, kariyeriniz, profesyonel hayatınız, statünüz alanında harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, kariyeriniz ve eviniz ile ilgili sorumluluklarınız konusunda stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

14 Nisan’da ise yakın çevre, seyahatler, eğitim ve öğretim ile ilgili önemli fırsatlar, iyileşmeler sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları
8 – 14 Nisan 2019 – Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik ve fantezi dolu bir gün olacak. Aşk hayatınız ve çocuklarınız alanında şans sizden yana. Romantizm ve hayaller, fanteziler ilişkinize eşlik edebilir . İş, kariyer alanında sorumluluklarınızda ve görevlerinizde, bu alandaki stratejilerinizde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, gelirler ve kazançlarınız ile ilgili büyüme ve gelişme potansiyeliniz konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza. Yanlışlarınızı gözden geçirin. Özellikle uzaklar vasıtasıyla elde ettiğiniz gelirleriniz konusunda dikkatlice ilerlemelisiniz..

11 Nisan’da, aşk hayatınız ve ya çocuklarınız ile ilgili yapacağınız görüşmeler, konuşmalar, yaşadığınız ortam ve de kariyeriniz ile ilgili stresi daha kolay yönetmenizi sağlayarak, ikna kabiliyetinizi arttırabilir. Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle gelirler ve maddi konularda. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, aşk hayatınız, çocuklarla olan ilişkileriniz alanında kalıcı ve uzun vadeli sözleşmeler imzalamanızı sağlayabilir. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, uzaklar, seyahatler, farklı kültürler ile olan ilişkileriniz alanında harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, kariyeriniz ve yaşadığınız ortam ile ilgili sorumluluklarınız konusunda stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

14 Nisan’da ise gelirler, kazançlar ile ilgili önemli fırsatlar, iyileşmeler sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Yay Burcu

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik ve fantezi dolu bir gün olacak. Aileniz ve çocuklarınız alanında şans sizden yana. Romantizm ve hayaller, fanteziler ilişkinize eşlik edebilir. Finansal alanda sorumluluklarınızda ve görevlerinizde, bu alandaki stratejilerinizde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, özel hayatınız, tarzınız, görünümünüz, ikili ilişkiler, ortaklıklar alanındaki stratejileriniz ve kişisel gelişiminiz ile ilgili büyüme ve gelişme potansiyeliniz konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza. Yanlışlarınızı gözden geçirin. Özellikle eviniz ve aileniz vasıtasıyla elde ettiğiniz özgürlükler konusunda dikkatlice ilerlemelisiniz..

11 Nisan’da, eviniz, yuvanız konusunda, taşınma süreci vb konularda aileniz ile ilgili yapacağınız görüşmeler, konuşmalar, finansal alandaki stresinizi daha kolay yönetmenizi sağlayarak, ikna kabiliyetinizi arttırabilir. Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle özel hayatınız ile ilgili. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, gelirler ve kazançlar ile ilgili alanda kalıcı ve uzun vadeli sözleşmeler imzalamanızı sağlayabilir. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, harcamalar, borçlar, banka, krediler alanında harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, maddi alanda gelirler ve kazançlar ile ilgili sorumluluklarınız konusunda stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

14 Nisan’da ise özel hayatınız ile ilgili önemli fırsatlar, iyileşmeler sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Oğlak Burcu

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik ve fantezi dolu bir gün olacak. Kariyeriniz, işiniz sayesinde elde edeceğiniz gelirler alanında bir takım hayallere ve ya ideallere kapılmanız mümkün. İşiniz konusunda gelirleriniz ile ilgili yaratıcılığınız çok yüksek olabilir. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, bilinçaltınız, endişeleriniz, korkuların, gizli projeleriniz ile ilgili iyileşme ve gelişme konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza. Yanlışlarınızı gözden geçirin. Özellikle bilinçaltınızda farklı teknikler kullanarak şifa elde edebilirsiniz.

11 Nisan’da, yaratıcılığınız özellikle iş ve çalışma alanında yapacağınız görüşmeler, konuşmalar, üzerinizdeki stresi daha kolay yönetmenizi sağlayarak, ikna kabiliyetinizi arttırabilir. Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle de uzaklarla ilgili gizli projelerinizde. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, kariyeriniz ile ilgili alanda kalıcı ve uzun vadeli sözleşmeler imzalamanızı sağlayabilir. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, ortaklıklar, partneriniz ve evliliğiniz alanında harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, özel hayatınız, sağlığınız alanında sorumluluklarınız konusunda stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz.

14 Nisan’da ise korkular, geçmiş travmalar, bilinçaltınız ile ilgili önemli fırsatlar, iyileşmeler sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Kova Burcu

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik ve fantezi dolu bir gün olacak. Uzaklar sayesinde elde edeceğiniz gelirler alanında bir takım hayallere ve ya ideallere kapılmanız mümkün. Harcamalarınıza dikkat. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, sosyal çevreniz, uzaklardaki bağlantılarınız, arkadaşlarınız konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza. Yanlışlarınızı gözden geçirin. Özellikle eski sevgililer, eski dostlar tekrar kapınızı çalabilir, hayat felsefeniz ile ilgili bir takım değerlendirmeler yapmanız gerekebilir.

11 Nisan’da, maddi alanda yapacağınız görüşmeler, konuşmalar, kariyer ve statü alanındaki içsel anlamdaki stresinizi daha kolay yönetmenizi sağlayarak, ikna kabiliyetinizi arttırabilir.

Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle de gelecek planlarınız ile. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, kariyeriniz, statünüz ile ilgili alanda kalıcı ve uzun vadeli sözleşmeler imzalamanızı sağlayabilir. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, çalışma ve iş alanında harekete geçeceğinizi söylüyor. Şartlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, kariyeriniz alanında sorumluluklarınız konusunda stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz. Üst düzey yöneticiler, otoriteler ve ya babanız ile tartışmanıza neden olabilir.

14 Nisan’da ise sosyal çevreniz, organizasyonlar, seyahatler, gelecek planları gibi konularda önemli fırsatlar, iyileşmeler sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

YÜKSELEN BALIK

Balık burcu haftalık burç yorumları
Haftalık Burç yorumları Balık Burcu

Hafta, 10 Nisan’da Venus ve Neptun kavuşumu ile başlıyor. Son derece romantik ve fantezi dolu bir gün olacak. Kendinize daha fazla yatırım yapabilir, ikili ilişkiler konusunda bir takım hayallere kapılabilirsiniz. Aynı gün geri harekete başlayacak Jupiter, kariyeriniz konusunda, 10 Ağustos’a kadar tedbirli olmanızı öğütlüyor. Geriye dönük bir değerlendirme yapmanız sizin faydanıza. Yanlışlarınızı gözden geçirin. Özellikle profesyonel hayat ile ilgili bir takım değerlendirmeler yapmanız gerekebilir.

11 Nisan’da, özel hayatınız ile ilgili partnerinizle yapacağınız görüşmeler, konuşmalar, gelecek planlarınız ile ilgili sorumluluklarınızın stresini daha kolay yönetmenizi sağlayarak, ikna kabiliyetinizi arttırabilir. Retro süresince yaptığınız çalışmalar işe yarayacak. Fakat yine de özgüveninizin artması ile kaldıramayacağınız sorumlulukların altına imza atmayın özellikle de kariyeriniz ile ilgili. Venus ve Saturn arasındaki iş birliği, gelecek beklentileriniz ile ilgili alanda kalıcı ve uzun vadeli kararlar vermenizi sağlayabilir. Sizin için önemli bir dönüm noktası..Yeni ay’da başlattığınız oluşumlar konusunda ise, Yengeç burcundaki ilk dördün, çocuğunuz, aşk hayatınız alanında harekete geçeceğinizi söylüyor.

13 Nisan’da, Güneş ve Pluto zorlu açısı sonucunda, sosyal çevreniz, kariyer çevreniz alanında sorumluluklarınız konusunda stres ve baskıya maruz kalabilirsiniz. Üst düzey yöneticiler, çevrenizdeki baskın karakterler ile tartışmanıza neden olabilir.

14 Nisan’da ise kariyeriniz, mesleğiniz gibi konularda önemli fırsatlar, iyileşmeler sizi beklemekte. Değerlendirmeyi atlamayın…

ASTROLOG ZEYNEP ÖZYÖRÜK
KLAROS DANIŞMANLIK

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap