30 Mart – 5 Nisan 2020 – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta oldukça yoğun. Önemli gezegenlerin burç değiştirmesine şahitlik edeceğiz.

30 Mart’ta Kova burcuna geçecek olan savaş ve mücadele gezegeni Mars, Saturn ile aynı dereceyi paylaşarak, önemli krizlere imza atacak. Özgürlük alanlarımız kısıtlanırken, isyan etmek ve zincirleri kırmak isteyebiliriz. Eylemlerimiz ve girişimlerimiz, doğum haritanızda Kova burcunu gösteren hayat alanında durma noktasına gelebilir. 13 Mayıs’ta Kova burcunu terk edecek olan Mars bu zamana kadar aktivizm, özgürlük, isyan ve marjinallik konusunda ısrarcı olmamıza neden olabilir.

31 Mart’ta yaşayacağımız Yengeç burcundaki ilk Dördün, aile ve ev hayatında önemli adımlar atmamızı sağlarken, Venus’un 3 Nisan’da İkizler burcuna geçmesiyle, bilgiye, eğitime, okumaya ve yazmaya daha fazla zaman ayırabilir, ilişkilerimizi iletişim araçları üzerinden yönetebiliriz. Venus uzun süre İkizler burcunda ikamet edecek ve benzer etkilerini sürdürecek. Çünkü Mayıs ayında Retro harekete geçecek.

Hafta sonu Merkür ve Neptun kavuşumu, yaratıcılığımızı ve manevi duygularımızı en yüksek noktaya çıkartacak. Kreatif ve spiritüel dünyayla uğraşanlar bu konumdan faydalanabilir. Diğer taraftan Venus – Saturn olumlu açısı ile,  bilgi, haberleşme, teknoloji ve iletişim; ilişkilerde ve finansal konularda uzun vadeli projelerin temellerini oluşturacak. Pazar günü yaşanacak olan Jupiter – Pluto kavuşumu, salgın ve ölümler ile ilgili olumsuz gelişmeleri rakamsal anlamda çok yukarıya taşıyabilir. Düzen tamamen değişebilir.

 

30 MART – 5 NİSAN 2020 – HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, arkadaşlar, sosyal çevre, gruplar ve organizasyonlar içindeki faaliyetleriniz durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi, radikal eylemlerden, isyanlardan uzak durmalısınız. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, aile ve ev hayatınızda sizi harekete geçirecek. Ailenizin ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, yakın akrabalarınız, kardeşleriniz ile olan iletişiminiz artabilir, onlara maddi manevi destekte bulunabilirsiniz. 7 Ağustos’a kadar, iletişim aletleri, telekomünikasyon ilişkilerde ön planda olacak gibi.

Hafta sonu, dua etmek, meditasyon yapmak, şifa tekniklerinden faydalanmak, yaratıcı işlerle uğraşmak, sanatsal faaliyetler yapmak size iyi gelebilir. Rüyalara dikkat! Çevrenizle olan iletişimde yeni bir düzen ve yöntemi alışkanlık edinebilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu, kariyer ve iş konusunda beklenmedik boyutta değişimleri getirebilir, uzaklarla olan ilişkileriniz bu konuda etken olacak gibi.

 

30 MART – 5 NİSAN 2020 – HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

YÜKSELEN BOĞA

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, kariyer, üst düzeylerle olan ilişkiler, işiniz ile ilgili faaliyetleriniz durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi, üst düzey yöneticileriniz, patronlarınız radikal kararlar alabilir. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, yakın çevreniz, komşularınız, kardeşleriniz ile olan ilişkinizde sizi harekete geçirecek. Yakın çevrenizin ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, parasal konulara eğilebilirsiniz. Kazançlarınızı çeşitlendirmek isteyebilirsiniz. Bu alanda 7 Ağustos’a kadar, iletişim aletleri, telekomünikasyon yaptığınız ticarette ön planda olacak gibi.

Hafta sonu, sosyal çevrenizle birlikte, meditasyon yapmak, şifa tekniklerinden faydalanmak, yaratıcı işlerle uğraşmak, sanatsal faaliyetler yapmak size iyi gelebilir. Yardıma muhtaçlarla ilgilenebilir, maddi destek verebilirsiniz. Venus – Saturn etkisiyle, kariyer açısından kendinizi güvenceye alabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu, uzaklarla yaptığınız işler ve bu alandaki görev ve sorumluluklarınız alanında oldukça fazla değişimi bir anda getirebilir, finansal konular, ortaklıklar bu konuda etken olabilir.

 

30 MART – 5 NİSAN 2020 – HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

YÜKSELEN İKİZLER

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, uzaklar ile olan ilişkiler ve uzaklarla bağlantılı olan işiniz ile ilgili faaliyetleriniz durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi, sakinlikle buradaki işlerinizi yönetmeye çalışın. İnteraktif ortamlarla ilgili kendinizi geliştirmeyi tercih edebilirsiniz. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, maddi konular, gelirler ve kazançlar noktasında sizi harekete geçirecek. İhtiyaç listesi yapabilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, imajınız, sağlığınız, görünümünüz gibi konulara daha fazla eğilebilirsiniz. Kişisel bakım, spor, bilgisel donanım ve ya partnerinizin ilgisi kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Bu alanda 7 Ağustos’a kadar, hobilerinize eğilebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Hafta sonu, işiniz ve kariyeriniz alanında, yaratıcı işlerle uğraşmak, bir takım şifa çalışmaları yapmak, imajinasyon gibi teknikler ile ilgilenmek size iyi gelebilir.  Venus – Saturn etkisiyle, partneriniz ve ortağınızın maddi gücüyle finansal endişelerden kurtulabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu, harcamalar, masraflar ve borçlar alanında ve ya eşinizin gelirleriyle ilgili oldukça fazla değişimi bir anda getirebilir, ek kazançlar elde edebilirsiniz.

 

 

YÜKSELEN YENGEÇ

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, harcamalar, yatırımlar, ortak sermayeler ile ilgili faaliyetleriniz durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi, sakinlikle buradaki stratejinizi yönetmeye çalışın. Teknoloji konusunda para harcamak isteyebilirsiniz. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, özel hayatınız, sağlığınız, duygusal dünyanız, ihtiyaçlarınız, ailenizle olan ilişkiniz noktasında sizi harekete geçirecek. Annelik duygularınız kabarabilir, ailenizin ihtiyaçlarına yönelebilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, eğer ilişkiniz yoksa gizli ilişkiler, platonik aşklar kapınızı çalabilir.  Eğer bir ilişkiniz varsa, aileniz ve sosyal çevrenizle ilgili ilişkilerinizden endişe edebilirsiniz, iletişim konusunda kaygılarınızı yönetmeye çalışmalısınız. Bu alanda 7 Ağustos’a kadar, içinize kapanmanız, ilişkileri kapalı kapılar ardında yaşamanız mümkün.

Hafta sonu, uzaklar,farklı öğretiler, felsefeler, seyahatlerle ilgili hayal kurmak, yaratıcı işlerle uğraşmak, bir takım şifa çalışmaları yapmak, size iyi gelebilir.  Gördüğünüz rüyalara dikkat!  Venus – Saturn etkisiyle ise, daha dikkatli harcayarak maddi geleceğinizi güvenceye alabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu, ilişkiniz, evliliğiniz ve ya ortağınız ile ilgili oldukça fazla değişimi bir anda getirebilir, ilişkideki sorumluluklarınız tamamen değişebilir.

YÜKSELEN ASLAN

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, partneriniz, iş ortağınız, birlikteliğiniz ile ilgili faaliyetleriniz durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi, sakinlikle buradaki stratejinizi yönetmeye çalışın. Önümüzdeki süreç ilişkinizin sağlamlığını ortaya koyacak bir takım sınavlar içerebilir. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, özellikle aileniz ve yuvanız konusunda içsel duygusal dünyanız,endişeleriniz ile ilgili sizi harekete geçirecek. Annelik ve annelik duygularınız adım atmanızı sağlayacak.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, sosyal çevrenizle daha fazla görüşmek, konuşmak isteyebilirsiniz. Kariyer çevrenizle olan iletişiminiz artabilir, üst düzeylerle yapacağınız olumlu görüşmeler sizi rahatlatabilir. Bu alanda 7 Ağustos’a kadar, önemli iletişimler ve bilgi alışverişleri yapabilirsiniz. Maddi açıdan da önemli görüşmeler sizi bekliyor.

Hafta sonu, harcamalar yapmak, online alışverişler sizi cezbedebilir. Para harcamak kendinizi iyi hissettirebilir. Gördüğünüz rüyalara dikkat! Venus – Saturn etkisiyle, ilişkinizi ve ortaklığınızı güvenceye alabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu, günlük rutininiz, işiniz, ev işleri gibi konularda oldukça fazla değişimi bir anda getirebilir,sorumluluklar ağır gelebilir.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, çalışma hayatınız, çalışma arkadaşlarınız, işleriniz ile ilgili faaliyetleriniz durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi, işlerinizi sakinlikle yönetmeye çalışın. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, özellikle sosyal çevreniz, kariyer gelirleriniz, ve maddi ihtiyaçlarınız ile ilgili sizi harekete geçirecek. Ailenizin ihtiyaçlarına konsantre olabilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, kariyer alanı, otorite figürleri, iş konusundaki hedefleriniz ile ilgili olumlu bir sürece girmeniz mümkün. Bu alanda fikir alışverişleri yapabilir, kariyer çevrenizle iletişiminiz artabilir.. Bu alanda 7 Ağustos’a kadar, önemli konular gündeme gelirken, başarılı bir dönem geçirebilirsiniz.

Hafta sonu, partnerinizle yaratıcı faaliyetlerde bulunabilir, şifa teknikleriyle ilgilenebilir, kendinizi daha huzurlu hissederken, daha kolay ilişki içinde ifade edebilirsiniz. Bağımlılıklar ve zaaflar ilişki içinde gün yüzüne çıkabilir. Venus – Saturn etkisiyle ise, kariyeriniz, üst düzey yöneticiler ve ya hedefler alanında istikrar yakalayabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu, ilgi alanları, çocuklar ve işe dönüştürmeye çalıştığınız hobilerinizle ilgili konularda oldukça fazla değişimi bir anda getirebilir, sorumluluklar ağır gelebilir.

 

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, çocuklar, aşk hayatları, eğlence, hobiler, ilgi alanlarınız ile ilgili faaliyetleriniz durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi, işlerinizi sakinlikle yönetmeye çalışın. Çocuklarla ve ya aşk hayatınız ile ilgili alanda fevri hareketlerden kaçınmalıısnız. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, özellikle aileniz, yuvanız, kariyeriniz ile ilgili sizi harekete geçirecek. Ailenizin ihtiyaçlarına ve işiniz ile ilgili sorumluluklara konsantre olabilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, uzaklar, seyahatler, farklı felsefeler ve öğretiler, sosyal medya , basın yayın gibi alanlarda ilişkiler ve para konuları gündeme gelebilir. Eğitime ve ya seyahatlere para harcayabilirsiniz. Bu alanda 7 Ağustos’a kadar, önemli konular gündeme gelirken, fikir alışverişleri ve sosyal ilişkiler başrol oynayacak.

Hafta sonu, çalışma hayatınızda oldukça yaratıcı faaliyetlerde bulunabilir, yeni projeler geliştirebilir, tüm potansiyelinizi ortaya koyabilirsiniz. Venus – Saturn etkisiyle, eğitim, bilgi paylaşımı ve ilgi alanlarınız konusunda istikrarlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu, ev, aile, yuva konularında ve ya eğitim, öğretim, kardeşiniz ile ilgili sorumluluklarınız konusunda oldukça fazla değişimi bir anda getirebilir, sorumluluklar ağır gelebilir.

YÜKSELEN AKREP

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, eviniz, yuvanız, aile hayatınız ile ilgili faaliyetleriniz durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi, aile ilişkilerinizi sakinlikle yönetmeye çalışın. Taşınmak ve ya yer değiştirmek düşünceniz varsa bu engellenebilir. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, özellikle uzaklardaki aileniz, akrabalarınız ile ilgili sizi harekete geçirecek. Seyahatler ve uzaklar ile ilgili aksiyon alabilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, harcamalar, ortak sermaye ve krediler gibi alanlarda önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Maddi açıdan gelirleriniz artabilir. Ek gelirler elde edebilirsiniz. Bu alanda 7 Ağustos’a kadar,  fikir alışverişleri ve eşinizle olan ortak gelirleriniz önem kazanacak.

Hafta sonu, aşk hayatınız ve ya çocuklarla olan ilişkiniz oldukça keyif ve huzur verebilir. Yaratıcı ve ya sanatsal becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Venus – Saturn etkisiyle, eviniz, yuvanız ve harcamalarınızı bir düzene oturtabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu, iş ve kariyer hayatınız, kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile ilgili sorumluluklarınız konusunda oldukça fazla değişimi bir anda getirebilir, sorumluluklar ağır gelebilir.

 

 

YÜKSELEN YAY

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilişkiniz, eğitim, öğretim ile ilgili faaliyetleriniz durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi, sözlü münakaşalara, agresifliklere dikkat. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, özellikle harcamalar ve masraflar ile ilgili sizi harekete geçirecek. Evinizin masraflarını karşılayabilir ve ya kredi, banka gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, partneriniz, eşiniz ve ortağınız ile olan ilişkiniz daha önemli hale gelebilir. Birlikte daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu alanda 7 Ağustos’a kadar,  ikili ilişkiler, ortaklıklar, iş bağlantıları önem kazanacak.

Hafta sonu, aileniz ile olan ilişkiniz oldukça keyif ve huzur verebilir. Birlikte yaratıcı ve ya sanatsal faaliyetler yapabilirsiniz. Venus – Saturn etkisiyle ise, partner ve ortak konusunda istikrarlı hareket edebilirsiniz. Sözleşmeler imzalayabilirsiniz.  Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu,  kazançlarınızdaki değişim ile birlikte bazılarınızın maddi sorumluluklarını arttırırken, bazılarınızın gelirlerini arttırabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, maddi konular, gelir elde etme, kaynak sağlama gibi faaliyetleriniz durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi, aileniz adına yapmanız gerekenleri yapamamak zorlayıcı olabilir. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, özellikle partner ortak ve ya eşinizle ilgili sizi harekete geçirecek. Onun ihtiyaçlarını karşılamaya çalışabilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, çalışma ortamı, şartları daha rahatlatıcı olabilir. Günlük rutininiz daha keyif verici olabilir. Bu alanda 7 Ağustos’a kadar,  hobileriniz, ilgi alanlarınız, çocuklar daha fazla zamanınızı alacak gibi.

Hafta sonu, yakın çevreniz, kardeşler ile olan ilişkiniz oldukça keyif ve huzur verebilir. Yaratıcılık ile uğraşıyorsanız, çok güzel ürünler ortaya koyabilirsiniz. Sezgileriniz, hisleriniz yükseleceği için, yaratım gücünüz de oldukça yüksek olacak. Venus – Saturn etkisiyle, maddi konular, finansal yatırımlar gibi konularda istikrarı ve disiplini sağlayabilirsiniz.  Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu,  özel hayatınız ile ilgili değişimler konusunda yüksek bir farkındalık içine gireceğinizi gösteriyor. Bu alanda farklı öğretiler, felsefeler sizin kılavuzunuz olacak.

YÜKSELEN KOVA

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, özel hayatınız, bireysel aktiviteleriniz, kariyeriniz konusunda yapmak istediğiniz faaliyetler durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, özellikle günlük rutininiz, alışkanlıklarınız, çalışma şartlarınız konusunda sizi harekete geçirecek. Sağlığınız, aileniz ve duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak isteyebilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, hobileriniz, ilgi alanlarınız, bireysel geçireceğiniz zaman daha öğretici ve keyif verici olabilir.  Bu alanda 7 Ağustos’a kadar,  aileniz ve eviniz, yuvanız, uzaklardaki iş birlikleriniz bağlayıcı olacak gibi.

Hafta sonu, maddi konular, gelirler, kazançlar ile ilgili yaratıcı fikirler, stratejiler, içinde olabilirsiniz. Ticaret konusunda yaratıcılığınız ile, çok güzel fikirler ortaya koyabilirsiniz.Venus – Saturn etkisiyle, eğitim, interaktif ortamlar, ilgi alanlarınız gibi konularda istikrarı ve disiplini sağlayabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu,  kariyer, sosyal statü ve işiniz ile ilgili değişimler konusunda yüksek bir farkındalık içine gireceğinizi gösteriyor. Bu alanda uzaklardaki dostlarınız, farklı kültürden olan çevreniz ve gelecek planlarınız değişimi büyüten enerji olacak.

.

YÜKSELEN BALIK

Hafta başında, Mars – Saturn kavuşumu etkisiyle, perde arkasından yönettiğiniz tüm aktiviteler durma noktasına gelebilir. Kısıtlanmak, engellenmek fevri hareketlere neden olacak gibi. Uzaklarla ilgili değişimler burada stres yaratabilir. Yengeç burcundaki İlk Dördün, 24 Mart’ta başlattığınız girişimler ile ilgili, özellikle çocuklar, aşk hayatı, hobiler, ve eğlence konusunda sizi harekete geçirecek. Çocuğunuzun ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Venus’un İkizler burcuna geçmesiyle, eviniz, aileniz ve yuvanızda geçireceğiniz zaman daha öğretici ve keyif verici olabilir.  Bu alanda 7 Ağustos’a kadar, iki ev arasında gidip gelmek, vakit geçirmek durumunda kalabilirsiniz.

Hafta sonu, sezgilerinizin artacağı, şifa teknikleri ve ya meditasyon konularıyla ilgilenebileceğiniz bir gün olacak. Partneriniz ile birlikte romantik bir günde geçirebilirsiniz. Venus – Saturn etkisiyle ise, evinizden çalışmak, işinizi yönetmek, interaktif ortamları kullanmak adına gerekli disiplini sağlayabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Jupiter – Pluto kavuşumu,  sosyal çevreniz, arkadaş ortamınız ve kariyer gelirleriniz ile ilgili değişimler konusunda yüksek bir farkındalık içine gireceğinizi gösteriyor. Yaptığınız iş nedeniyle çevreniz tamamen değişebilir.

KLAROS DANIŞMANLIK

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

☎ : 0 212 367 40 78

📱 : 0 539 626 98 87

İNSTAGRAM LOGO ile ilgili görsel sonucu : klarosdanismanlik

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Astrolog - Kadinca Özel

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap