Sağlıklı ve Keyifli Bir Cinsel Yaşam İçin Partnerlerinize Yedirmeniz Gereken Doğal Performans Artırıcılar

Doğal Performans Artırıcılar

Sadece kadınlar değil, erkekler de beden imajı sorunlarından muzdarip. Erkeklerin problemi daha çok, penis uzunlukları ve diğer ölçüler üzerinde hissettikleri baskılardır.Doğal performans artıcılar ile penis boyutlarını birkaç santim daha büyütmek için internette birçok ek takviyelerin satıldığını görmüşsünüzdür. Dünyada oldukça çok sayıda erkek, daha büyük bir penis istiyor. Bu yüzden bununla alakalı birçok araştırma yapıyorlar. Aslında bu kadınlar için de büyük bir sorun hâline geliyor. Güvenli bir şekilde penis büyütmenin en etkili yöntemleri henüz bilinmemektedir ancak bazı gıdaların gerçekten yardımcı olabileceği söylenmektedir.

Bugün Kadınca Özel’in bu yazısında sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam için partnerinize yedirmeniz gereken doğal performans artıcılar ve penisin yiyeceklerle nasıl büyütüleceğini ayrıntılı olarak işleyeceğiz.

Penis büyütmenin ve cinsel yaşamdaki performansı artırmanın anahtarı vücuttaki kan dolaşımını artırmaktır ve bazı gıdalar aslında buna yardımcı olabilmektedir. Böylece pahalı penis büyütme ameliyatlarını ve penis büyütme pompalarının kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam için partnerinize doğal yiyecekler yedirerek huzurunuzun kaçmasına engel olabilirsiniz.

Erkekler Neden Daha Büyük Penis İstiyor?

Aslında dünya globalleştikten sonra ve yetişkin eğlence endüstrilerinin ortaya çıkmasıyla, karşı cinsin standartları ve tercihleri ​​değişti.Filmlerden arkadaşlık uygulamalarına kadar her yerde daha büyük penisler gösterilmeye başlandı. Görünüşe göre kadınların çoğunluğu da bu nedenle daha büyük bir penis tercih ediyor ve bu, onları memnun etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan normal erkekler üzerinde baskı yaratıyor. Erkekler vücutları hakkında güvensiz hissetmeye başladılar ve bu nedenle çeşitli penis büyütme yöntemlerine başvurdular. Bazı takviyeler, otlar ve ürünler geçici olarak biraz penis uzunluğunu artırmaya yardımcı olabilir ancak uzun süreli sonuçlar almak için önce beslenmenizi düşünmeniz gerekir.

Bu uzun bir süreçtir, hemen sonuç beklemek hata olacaktır. Sabrınız ve en önemlisi güveniniz olmalı. Güven duymak yatak odasında tatmin olmanın anahtarıdır ve daha büyük bir penis ile eşinizin zaman kaybetmesine izin vermezsiniz.

Doğal Performans Artırıcılar Listesi

Soğan

Penisin sadece yiyeceklerle nasıl büyütüleceğini merak ediyor musunuz? İnsan vücudunun düzgün bir şekilde hayatta kalabilmesi için sağlıklı bir kan akışına ihtiyacı vardır ve iç kan akışına herhangi bir engel pıhtı olarak adlandırılır. Kan pıhtıları, penisinizin güçlü bir ereksiyon için yeterince kan akışı almamasının nedeni olabilir. Soğan, kan inceltici olarak çalışabilen bol miktarda kükürt içerdiğinden damarlarınızdaki kan pıhtılarını etkili bir şekilde azaltmaya yardımcı olabilir. Diyetinize soğan eklerseniz, penis boyutunuz düzelebilir ve kan inceltme işlevleri nedeniyle, penisiniz uzun süreli ereksiyonlar için yeterli kan dolaşımını alır.

Muz

Birçok beslenme uzmanı muz yemenizi önerir. Nedeni oldukça basittir. Muzlar özellikle iyi miktarda amino asit ve potasyum içerir. Potasyumun daha düşük kan basıncına neden olduğu bilinmektedir, bu da penise daha iyi kan dolaşımına yardımcı olur. Bu yüzden muzlar erkek için iyi bir gıdadır.

Çilek

Birçok erkek penisi ve yiyecekler ile nasıl büyüteceğini merak ediyor. İnanılmaz gibi görünse de, gıdalar gerçekten yardımcı olur. Örneğin çilek, özellikle kalp daha hızlı atmaya başladığında, kan akışını düzenlemeye ve sabit tutmaya yardımcı olabilir. Arterlerin tıkanmasına yardımcı olan antosiyaninler içerirler. Bu şekilde, kan daha hızlı dolaşır ve daha güçlü ereksiyonlara yol açar. Bu ayrıca penisin uzunluğunu uzatmaya yardımcı olabilir. Çilek, daha fazla sperm sayısına katkıda bulunabilecek C vitamini bakımından zengindir.

Penis Geliştirme Otları

Yıllardır penis büyütme amacıyla kullanılan doğal erkek gelişim gıdalarının yanı sıra bitkileri de deneyebilirsiniz. Etkinlikleri henüz bilimsel olarak onaylanmamış olmasına rağmen, dünyanın her yerinden birçok erkek aslında bitkilerden bazı faydalar bulmuştur. Afrodizyak bitkilerinin cinsel dürtü, gücü artırdığı ve hatta penis büyüklüğünüzü büyütmeye yardımcı olabileceği düşünülmektedir. İnsanlar genellikle bu seçenekleri tercih ederler çünkü yapay ürünlerin ve takviyelerin yan etkileriyle yüzleşmek istemezler. Aşağıdaki iki bitki en önemlisi gibi görünüyordu.

Ginseng: Ginseng uzun zamandır tıbbi amaçlar için Çin ve Kore’de kullanılmaktadır. Dayanıklılık ve konsantrasyonu artırmak için de harikadır. Bazı klinik çalışmalar ginsengin penis sertliği, libido, memnuniyet, çevresi ve hatta ereksiyon süresinin uzamasına yardımcı olabileceğini göstermiştir. Ginseng genellikle kullanım için güvenlidir ancak kısa bir süre kullanılmalıdır. Yan etkiler uykusuzluk içerebilir. Düzenli olarak kafein, ilaç ve alkol alan biriyseniz, ginsenge karşı koyabilir ve olumsuz yan etkiler görebilirsiniz. Bu nedenle, ginseng kullanmadan önce bir doktora danışmayı unutmayın.

Beyaz Zencefili: İsim size tanıdık gelmeyebilir ancak Avrupa’da çok popülerdir. Aslında, Afrika’da, sperm sayısını ve libidoyu artırmak için tıbbi bitki özleri kullanmak yaygın bir uygulamadır. Cinsel güdüyü, testosteron seviyelerini ve erkeklerde uzun süreli ereksiyonları artırması açısından diğer doğal performans artırıcılara benzer.Ayrıca düşük zehirleme potansiyeline sahiptir ve Afrika’da Mulondo şarabı adı verilen bir içecekte yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bununla birlikte, bitkilerin aşırı kullanımı en iyiden ziyade en kötüye yol açabilir. Bu yüzden dikkatli kullanın ve istenmeyen yan etkiler görürseniz derhal doktorunuza danışın. Bu konular hakkında doktorunuzla konuşmanız konusunda utanmanıza veya güvensiz hissetmenize gerek yoktur.

Doğal performans artıcılar için uyarılar

Herhangi bir bitki veya takviye kullanmadan önce A’dan Z’ye araştırmalısınız. Bazı otlar dünyanın farklı yerlerinden türetilir ve kirlenme olasılığı nedeniyle vücudunuzda olumsuz reaksiyonlara neden olabilir. Ayrıca, bu ürünler reçeteli ilaçlar gibi yaygın olarak test edilmediğinden veya incelenmediğinden, umduğunuz kadar etkili çalışmayabilir. Her zaman kanıtlanmış kaynaklardan takviyeler ve otlar satın alın.

“Bitkisel performans artırıçı” olarak etiketlenmiş bazı maddeleri bulabilirsiniz. Bu ürünler, sağlığınız için zararlı olabilecek reçeteli ilaçlar ve zararlı maddeler içerdikleri için bir aldatmaca olabilir. Bazı maddeler ambalajın üzerinde bile etiketlenmemiş olabilir.

Herhangi bir takviye veya bitki kullanmadan önce bir doktora danışın. Kullanımdan sonra bile, rahatsız edici bir deneyim yaşarsanız, derhal doktorunuza bildirin ve uygun tıbbi tedaviyi alın. Otlar ve yiyecekler genellikle zararsızdır ancak istenmeyen yan etkiler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda vardır. Sonuçlar yerine yan etkiler yaşarsanız, ürünü bırakmak en iyisidir.

Birçok erkeğin kendi kendine görüntü sorunları vardır ve daha küçük penis boyutlarına (15 santimin altında) sahip olanlar, daha büyük penis boyutlarına (15 santimin üzerinde) sahip olan erkeklerden daha fazla güvensizlikle karşı karşıyadır. Bunlar seksten korkan insanlardır ve eşlerini memnun etmeyi umarak sadece kendileri hakkında iyi hissetmek için penis boyutlarına birkaç santim daha eklemek isterler. Bu yüzden takviyelere başvuruyorlar ve daha fazla seçenek arıyorlar. Farklı türde ürünler almak, mutlaka istediğiniz sonuçları alacağınız anlamına gelmez. Bununla birlikte, doğru beslenme ve doğal bitkilerin kullanımı ile istediğiniz sonuçları er ya da geç alabilirsiniz. Penis uzunluğunuzun artabileceğini ancak sadece belirli bir dereceye kadar aklınızda bulundurmanız gerekir. Ne kadar başardığınızdan memnun kalmaya çalışın ve aşırıya kaçmayın.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kadinca Özel - Doğada seçimi kadın yapar !

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Giriş Yap